• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Impreza Kolej na Białystok - Wystawa Modelarska Kolejowego 3-4 II 2024

dgajus

Moderator Grupy SKMK
SKMK
Reakcje
3.156 42 1
#42
(...)Tam prawie zawsze goni się jakieś składy. W niektórych przypadkach nawet "kierujący siedzą na zderzakach":eek:
Skoro taka "moda" nastaje to ja mam propozycję: zdemontujcie z waszych makiet wszystkie semafory (przecież okazuje się, że są niepotrzebne) i przekażcie mi np. w darowiźnie. Chętnie je spożytkuję na cel, któremu będą właściwie służyć ...
Naprawdę można tolerować wiele kompromisów "w ramach zabawy", ale moim zdaniem sygnał S1 (Stój) to powinna być świętość.
 

bstok70

Znany użytkownik
MSMK
PGM
Reakcje
1.363 33 1
#46
"Duch Puszczy" powiadasz? Zbyt ciekawski ten maszynista, towar dobrze zapakowany - nie ma potrzeby sprawdzać jakości podczas jazdy

No i trudno o "stłuczki"
Ty tu Misek pokazujesz wersję eksportową, a w pociągu była wersja lokalna, w baniaku po wodzie.

Koledzy, a macie może trochę zdjęć zakładu Wiór?
Na pewno będzie więcej. Jest jeszcze film z manewrów po "Wiórach" z Hobby, Postaram się znaleźć link.

A.jpg

B.jpg

C.jpg

D.jpg
 

Pawlencjusz

Aktywny użytkownik
Donator forum
FREMO Polska
MSMK
Reakcje
355 0 0
#48
To jeszcze wrzucę kilka foteczek od siebie. :)
 

Załączniki

bstok70

Znany użytkownik
MSMK
PGM
Reakcje
1.363 33 1
#52
Wystarczyło tylko o 1 zmienić numer i byłby Tajfun. A tak mamy 137. Też kochany ale już nie taki znany.
Prawie Tajfun.jpg
 

jacekz

Znany użytkownik
Reakcje
1.327 6 0
#53
Cześć
To była największa impreza kulturalna w Białymstoku w tym czasie. Obejrzało ją kilka tysięcy ludzi. Długo po zamknięciu przychodzili spóźnialscy chcący zobaczyć makietę. W niedzielę gdyby nie sztywne barierki to makieta została by zadeptana. W relacjach widać makietę ale zupełnie pomijany jest aspekt masowości. Impreza miała frekwencje na poziomie imprez w NCK i podobną atmosferę. Jeżeli tak wyglądała pierwsza to na następną trzeba większą salę.
Dziękujemy za możliwość uczestniczenia w tak fantastycznym spotkaniu.
 

Podobne wątki