• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Schlesienmodelle - modele lokomotyw serii EU07/EP07

Status
Zamknięty, nie możesz umieszczać tu nowych wpisów.

Gor717

Znany użytkownik
FREMO Polska
KSK Wrocław
Reakcje
704 8 0
Oto prawda objawiona... :)
SM-ki docierały do sklepu w kartonach które chyba były zaklejone okragłym kawałkiem taśmy na każdej z klapek zamykających, ale na 100% każdy karton miał "koszulkę" z białego papieru. Była tak spasowana z kartonem, że po jej zdjęciu trzeba było ogromnej cierpliwości i wprawnych łapek żeby ją założyć. Było mi dane zdjąć takie cudo z dwóch kartonów (byłem więc macantem :) ), ale poddałem się przy zakładaniu.
 

Elvis

Znany użytkownik
Reakcje
1.685 62 3
Jeśli mogę sam za siebie się wypowiedzieć.
Cena dekodera ESU po przeliczeniu z EURO na bank wyniesie 370zł, i już o tym wspominałem, to samo może potwierdzić Robert i sklep SM z Rybnika.
 

Elvis

Znany użytkownik
Reakcje
1.685 62 3
Ale w Niemczech jest 19 % Vatu a unas??
No i jeszcze chciałem zauważyć, że dekoder ESU w wersji V4.0 kosztuje około 420zł, a w tej cenie dostajecie dekoder V4.0M4
 

mariow-m1

Aktywny użytkownik
Reakcje
270 3 4
Ponawiam moje pytanie do twórców siódemki: Czy odcienie nr 400 będą taki jak w Piotrkowie, bo jeśli tak to chcę ja zamówić a jeśli nie to zdecyduję się na inną. Proszę o konkretną odpowiedz ponieważ czas nagli!
 

Gethvar

Znany użytkownik
Reakcje
229 4 0
Mam takie głupie pytanie, wypełniłem formularz zamówieniowy otrzymany mailem, kliknąłem przycisk wyślij i jedyna reakcja jaką zaobserwowałem ze strony zamówienia to zmiana koloru przycisku "wyślij" z pomarańczowego na granatowy... czy tak ma być czy jakieś potwierdzenie dostanę odnośnie zmiany zamówienia?
 

Gethvar

Znany użytkownik
Reakcje
229 4 0
Firefox łyknął bez problemu w każdym razie... teraz tylko potwierdzenie... szkoda trochę że wychodzą wszystkie na raz bo bym wziął z każdej przynajmniej po jednej sztuce, a tak trzeba się było ograniczyć trochę... przynajmniej dopóki nie dostanę jeszcze z 5-6 dyżurów...
 
OP
OP
CoCu

CoCu

Znany użytkownik
Reakcje
1.853 116 22
strona 90

obie ICC w historii stacjonowaly w Katowicach a teraz Krakow
Natomiast Cargo od 1 lipca 2014 w Katowicach
Jeśli kogoś interesuje przydział ze Śląska, czy dokładnie z Katowic, to przecież numer 516 ma przydział "Zakład Taboru w Katowicach".
Czy model EP07-450 będzie miał białe obwódki tarcz zderzaków tak jak w oryginale?
Pracujemy nad tym, by miał.
w 90% Waszych wpisów to koncert życzeń albo nie wiem co ( takie malowanie, taki numer)
W Polsce tak jest i już dawno temu przy innych modelach dało się to zauważyć. :) Nie jest tak ważne że powstaje nowy model, jak istotne jest to czy modele będą miały przydział i malowanie jakie JA chcę.
Skoro już temat został wywołany, to coś o tym napiszę, bo i tak miałem zamiar. Każdy z Was by chciał inny numer, inne malowanie i inny przydział. W produkcji seryjnej nie jest to możliwe. Gdy się kupuje modele w manufakturach, to możecie sobie to wszystko dowolnie wybrać (i to też nie wszędzie). My, przy seryjnej produkcji, musimy się ograniczać do kilku malowań. Jak ktoś chce przydział przykładowo z Warszawy, to ktoś inny jest tym nie zadowolony. Nie da się uszczęśliwić wszystkich na raz.
Jak dobrze ktos pamięta, że pantografy na EP08 są typu 5ZL a nie AKP. Dałem to tylko tak dla przypomnienia. Mam nadzieje że się nie gniewacie.
Skądże, dziękujemy za tę uwagę. Jeszcze aż tak dokładnie nie zgłębialiśmy tematu EP08, więc mógł się wkraść błąd w tej kwestii. Sprawdzimy to jednak.

Po za tym, nie ma to większego znaczenia, bo zrobimy poniższy egzemplarz EP08. :)
6a.jpg
zdjęcie ze strony http://www.takiewozy.cal.pl, autor: piotrek
 

Gethvar

Znany użytkownik
Reakcje
229 4 0
Jeśli kogoś interesuje przydział ze Śląska, czy dokładnie z Katowic, to przecież numer 516 ma przydział "Zakład Taboru w Katowicach".
Myślę że tutaj chodzi o dwie sprawy, przydział i epoka, ja osobiście bym przytulił każdą ilość żółtych dziobów z Katowic i Czechowic, tak samo zielonych, w malowani Intercity to już średnio, to samo z Cargo...
 

mair81

Znany użytkownik
Reakcje
2 0 0
A w jakim czasie dostaje się potwierdzenie złożenia zamówienia z linku przesłanego od Roberta? Niby wszystko zrobiłem jak trzeba ale potwierdzena na maila nie mam.
 
OP
OP
CoCu

CoCu

Znany użytkownik
Reakcje
1.853 116 22
strona 91

Rozumiem, że kupione w Rybniku też będą miały kupon na 100,-? :podstepny:
czy ten kupon bedzie tez dostepny w modelach kupionych jw(MM)
Tak, bo miejsce zakupu modelu nie robi żadnej różnicy, we wszystkich pudełkach tak samo będzie kupon.
Czyli ET41 też będzie o stówkę tańszy(y)
Prawdopodobnie obniżka z kuponu obejmie i ten model.
Rozumiem, że modele z katalogu na 2015 będzie można zamawiać po uruchomieniu sklepu internetowego?
Raczej nie tak prędko. To dopiero plany na rok 2015, jakie mogą jeszcze ulec zmianie. A to możliwe, bo my w moment dostosowujemy ofertę do sytuacji.
A miało być tylko w sklepie z Rybnika
miał być tylko wyłącznie Rybnik a tu taka niespodzianka.
To właśnie przykład naszego dostosowania się do sytuacji. Były głosy że mamy za mało kanałów dystrybucji, to będzie więcej. :)
Modelmania to szanujący się sklep, który szanuje swoich klientów.
Modelmania? Zaskoczyło mnie to bardzo pozytywnie, to dobre posunięcie.
Tak, ale:
A modelmania będzie naliczała rabaty dla klientów czy cena będzie bez rabatów?
Jak już Robert pisał, zniżanie ceny, nawet poprzez udzielanie rabatów, jest działaniem wbrew ustalonym przez nas zasadom. W celu uniknięcia walki między sklepami o klienta, w każdym sklepie cena ma być IDENTYCZNA. Jeśli dla jakiegoś sklepu słowo pisane jest niezrozumiałe, lub jest ignorowane, to zakończymy współpracę.
Mamy jednak nadzieję że sklep Modelmania rozwiąże ten problem niebawem z korzyścią dla siebie, jak i swoich klientów.
ja proponuję zamknąć wątek do ukazania się modeli
Zabkret i CoCu zajmijcie się modelem a nie mazaniem na forum
czym więcej będziecie chcieli być mili i odpowiadać na pytania tym więcej ich będzie się pojawiać
Spoko, od początku chciałem by projekt rozwijał się z Wami, stąd ten wątek na forum. Nie wchodząc w szczegóły, czas poświęcony na pisanie tutaj nie jest kosztem czasu poświęconego na prace przy modelu, więc projekt nic na tym nie traci.
 
Status
Zamknięty, nie możesz umieszczać tu nowych wpisów.

Podobne wątki