• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja DMC>3,5t

OP
OP
Qmaty

Qmaty

Znany użytkownik
Donator forum
Reakcje
5.828 235 3
#84
Aby podtrzymać temat Bringów:
Volvo z AWM. Załamałem się lusterkami, kolor oraz jakość wykonania. Oczywiście nie wklejałem, muszę usunąć nadlewy oraz częściowo pomalować na czarno.
Zdjęcia takie sobie, ale słońca niestety nie ma :(

1.jpg

3.jpg

4.jpg
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.963 386 20
#86
Model bardzo ciekawy, przez swoją konfigurację, ale brakuje mi tu tylnych świateł. :( Malunki na tyle naczepy są zrobione, to co szkodziło producentowi, żeby dotknąć tamponiarką i świateł??? :confused: Niezrozumiałe.:niepewny:
 
OP
OP
Qmaty

Qmaty

Znany użytkownik
Donator forum
Reakcje
5.828 235 3
#87
Ogólnie coś z jakością nie tak, musiałem piłować masę nadlewów, wrzucę więcej fotek już po poprawkach.
 
OP
OP
Qmaty

Qmaty

Znany użytkownik
Donator forum
Reakcje
5.828 235 3
#90
Najmniejszy bring z mojej kolekcji:
Mercedes Sprinter z Herpy podpisany przez producenta jako VW Crafter (wiem,że to ta sama płyta podłogowa ale ...).
1.jpg
2.jpg

3.jpg

4.jpg
5a.jpg
 

Maverick

Znany użytkownik
Reakcje
395 37 5
#92
Najmniejszy bring z mojej kolekcji:
Mercedes Sprinter z Herpy podpisany przez producenta jako VW...
Te modele a raczej konwersje robi facet z Kjeller (Akershus). On robi je "hurtowo" na zlecenie i często składając modele popełnia błędy czyli jak w twoim przypadku pewnie malował Craftery i Sprintery jednocześnie, i potem składając zamienił podwozia. Ktoś ma teraz Sprintera z podwoziem Craftera :D
Robi je "hurtowo" na zlecenie tego sklepu/Firmy: https://www.nmj.no/ Jeszcze nie dawno ich był sklep w Strømmen i Oslo ale teraz został tylko ten w Oslo.
 
OP
OP
Qmaty

Qmaty

Znany użytkownik
Donator forum
Reakcje
5.828 235 3
#93
Te modele a raczej konwersje robi facet z Kjeller (Akershus). On robi je "hurtowo" na zlecenie i często składając modele popełnia błędy czyli jak w twoim przypadku pewnie malował Craftery i Sprintery jednocześnie, i potem składając zamienił podwozia. Ktoś ma teraz Sprintera z podwoziem Craftera :D
Robi je "hurtowo" na zlecenie tego sklepu/Firmy: https://www.nmj.no/ Jeszcze nie dawno ich był sklep w Strømmen i Oslo ale teraz został tylko ten w Oslo.
Niestety nie trafiłeś, ale jesteś blisko :)