• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

CTR

jakcuk

Aktywny użytkownik
Reakcje
10 0 0
#2
Na temat modelu już napisałem więc nie będę powtarzał za dużo. Model fajny. Dziś nawet gdzieś jeszcze widzę naczepy w barwach tej firmy, sporadycznie bo sporadycznie ale są. Tyle, że dużo starsze wersje. Modeli w barwach CTR jest około 50 wersji, wypuszczonych przez różnych producentów.
 
OP
OP
Brodagaz

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.422 108 2
#3
Na temat modelu już napisałem więc nie będę powtarzał za dużo. Model fajny. Dziś nawet gdzieś jeszcze widzę naczepy w barwach tej firmy, sporadycznie bo sporadycznie ale są. Tyle, że dużo starsze wersje. Modeli w barwach CTR jest około 50 wersji, wypuszczonych przez różnych producentów.
50szt to dość dużo ja mam chyba 6.:cry:
 

jakcuk

Aktywny użytkownik
Reakcje
10 0 0
#13
TIP i CTR są ze sobą powiązane. Dokładnie nie wiem jak, ale kiedyś słyszałem, że TIP przejęło CTR albo jest jej jakąś częścią.Ale głowy za to nie dam sobie uciąć.:) Kiedyś miałem linka do strony o ej firmie, gdzie dość dokładnie było o niej opisane, ale mi go wcięło.Jak znajdę coś to dam linka.
Z przedstawionych prezentacji najbardziej podoba mi się "czerwone volvo". Choć ta renówka z kontenerem też fajna ze względu na "starsze klimaty". Poza tym fajnie widzieć, że jest jeszcze kilka osób, które gdzieś tam mają w swych zbiorach ctr-ki.