• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Ciężarowe - maciek66

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.954 386 20
#43
Model piękny i wydany w limitowanej serii. Ilość szczegółów naprawdę duża. Wygląda jak w 1:1. I wiem co piszę, bo dziś taki właśnie do mnie dotarł. Cena duża, ale model wart tych pieniędzy.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.954 386 20
#45
Piękny ten bułgarski Betz, a rodzinka SK-aczy w malowaniu Betza wygląda rewelacyjnie. Gratuluję posiadania takich zestawów.
 

piter_wxc

Znany użytkownik
Reakcje
68 0 0
#46
Taką trójcę chętnie bym widział u siebie w gablocie, co jeden to fajniejszy - i moim zdaniem dużo ładniejszy od niektórych nowszych zestawów tego spedytora.
Gratuluję.
 
OP
OP
maciek66

maciek66

Znany użytkownik
Reakcje
635 4 0
#49
Witam, dzięki za miłe komentarze :)
Dzisiaj kolejny WB i do tego mój ulubiony DAF 105 w ciekawej konfiguracji :), przy którym Herpa trochę się postarała dodając srebrne obwódki wokół górnych i białe wokół dolnych świateł, strasznie mi się to podoba. Z naczepą już niestety nie poszaleli, tylna belka jest "goła i wesoła" :mad:








Pozdrawiam
 
M

Maverick

Gość
#50
Jak niemal każdy DAF 105xf SSC tak i ten mi się podoba. Fajny ten krótki silos, pasuje doskonale do ciągnika bez owiewek bocznych na kabinie.
 

Lec Go (Bartek)

Znany użytkownik
Reakcje
10.796 67 1
#54
Model bardzo fajny , ale właśnie tak jak napisał Piotrek ta czerwona rama nie pasuje . Jak pierwszy raz ten model zobaczyłem na alledrogo to myślałem że to jest składak zrobiony przez jakiegoś modelarza i wystawiony dla chęci zysku że niby inny a tu proszę oryginał .
 

pj-pauli

Znany użytkownik
Reakcje
142 8 0
#55
Jak pierwszy raz ten model zobaczyłem na alledrogo to myślałem że to jest składak zrobiony przez jakiegoś modelarza i wystawiony dla chęci zysku że niby inny a tu proszę oryginał .

jeśli miałeś na myśli moje aukcje sklepowe toysandmodels_pl, to nie ma tam żadnych składaków i nie będzie, o to możesz być spokojny :)

co do modelu to z naczepą rzeczywiście się nie popisali, ale kolor jest jak najbardziej ok według mnie. Model jako taki wart posiadania przede wszystkim ze względu na Daf-a, na niedociągnięcia można przymrużyć oko
 
OP
OP
maciek66

maciek66

Znany użytkownik
Reakcje
635 4 0
#56
Model naprawdę jest świetny, jak go pierwszy raz zobaczyłem na zdjęciu to średnio mi się spodobał ale na żywo robi dużo lepsze wrażenie. :) Nawet ta tylna belka już mnie tak nie razi.
 
OP
OP
maciek66

maciek66

Znany użytkownik
Reakcje
635 4 0
#57
Wita,
dzisiaj pokażę Scanie z naczepą podkontenerową, taki typowy lekko dobity zestaw z naszych dróg.
Zrobiłem wewnątrz kabiny zawieszony ręcznik papierowy(plagiat:niepewny: ) pomysłu Michała M. mam nadzieje, że się nie pogniewa bo bardzo mi się to spodobało.











Pozdrawiam
 

Podobne wątki