• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja DMC>3,5t

OP
OP
Qmaty

Qmaty

Znany użytkownik
Donator forum
Reakcje
5.828 235 3
#63
Kolejny "szczypior" :)
Volvo składak (AWM+Roco). Muszę przyznać, że naczepy od Roco są naprawdę niezłe i mają potencjał, mam kilka pomysłów co do nich i jeśli czas pozwoli to zrealizuję. Tablice tymczasowe, zrobiłem próbny wydruk i przymiarkę (nie jestem zadowolony ale wiem co usprawnić).
1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg
 

marpama28

Znany użytkownik
Reakcje
54 4 0
#66
Bardzo podobają mi się te skandynawskie zestawy. Pierwszy Man TGX jest bardzo fajny przez barwy oraz konfiguracje. Drugie miejsce dla mnie zajmuje Scania 6x4 z niskopodwoziową firanką. Dla mnie to taka typowa skandynawska konfiguracja :) Na Twoim miejscu mając takie modele starałbym się doprowadzić je do jak najbardziej realnego wyglądu. Może jakieś halogeny, kangury, poprzerabiać trochę ramy żeby to przypominało to co na północy jeździ ;) A co do tablic bardzo polecam tę stronę:
http://platesmania.com/?&lang=pl

Można tam wygenerować tablice jako obrazek, potem wystarczy wrzucić to do Corela, ustalić wymiary i wydrukować na błyszczącym papierze fotograficznym. Wycinasz to po obrysie i przecina si taka kartkę na pół, żeby tablica była cieńsza. Taki cienki kawałek wystarczy nakleić na model kropelką. Jeśli jesteś ciekawy jak to wygląda to ostatnie modele z mojego tematu maja tablice wykonane tą metodą.
 

pacek23

Znany użytkownik
Reakcje
756 13 0
#67
Tempo prezentacji dałeś nam kolego zawrotne :D Omineło mnie kilka modeli ale po obejrzeniu tych Bringów twierdzę że można Ci ich pozazdrościć,świetne barwy i konfiguracje.
 
OP
OP
Qmaty

Qmaty

Znany użytkownik
Donator forum
Reakcje
5.828 235 3
#70
Marpama28, niestety z norweskimi tablicami jest problem bo trzeba projektować samemu (ale dzięki za adres strony, przyda się na inne kraje). Roco ma naprawdę świetne naczepy (w wolnej chwili pokażę jeszcze kilka ale nie mam koni do nich odpowiednich).
Chciałem zrobić fotkę grupową ale nie mieści się w kadrze :)
Bardzo dziękuję za komentarze i pozdrawiam.
 
OP
OP
Qmaty

Qmaty

Znany użytkownik
Donator forum
Reakcje
5.828 235 3
#74
Łosoś to najmniej zdrowa ryba (chyba że dziki ale to nieosiągalne prawie), polecam dzikiego dorsza.
Naczepy wrzucę w wolnej chwili (muszę je obcykać).
 

jarekom

Znany użytkownik
Reakcje
712 2 0
#75
Bringi fajne są !!! Wdzięczny temat do tworzenia modeli. Dużo możliwości konfiguracji.
Co do tablic rejestracyjnych , to mogą być szwedzkie, tam też dużo zielonego po drogach jeździ.
 

maciek66

Znany użytkownik
Reakcje
635 4 0
#79
Świetne są te naczepy Roco.(y) Co do tablic to możesz też dawać duńskie. Jak jeździłem pod Bringiem to naczepy przeważnie były porejestrowane w Dani czasami w Szwecji.