• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Model fabryczny Rivarossi - modele zespołów wagonów piętrowych serii Bipa/Bhp

piterson

Znany użytkownik
Reakcje
61 0 0
Kiedyś była z Wadowic do Suchej, gdy zaczeli budować zbiornik na Skawie - tory miały być zalane. Wówczas przestały jeździć pociągi do Suchej. Nie wiem czy teraz jakieś połaczenie Wadowic z Suchą istnieje.

O nie zauważyłem odpowiedzi:):) no właśnie o ten odcinek mi chodziło:)
 
Ostatnio edytowane:

Bardi78

Użytkownik
Reakcje
5 0 0
@piterson
Teraz Wadowice-Sucha przez Kalwarie-Lanckorone choć akurat na ten moment żadnego kursu bezpośredniego nie ma-trzeba się przesiadać w Lanckoronie...
Przypomniałeś mi wspaniałe chwile lat 80 kiedy kolej naprawdę śmigała,echh to były czasy...
 

SP45-166

Aktywny użytkownik
Reakcje
916 38 3
Witam, zdradzi ktoś jaki jest minimalny promień łuku z którym dwuczłonowa Bipa radzi sobie bez problemu?
Na łukach R4 wagony niemal ocierają się o siebie od wewnętrznej, nie mam na chwilę obecna ostrzejszych łuków, ale nie wygląda to dobrze. Zresztą jeżeli ktoś ma mały tort z łukami R1, to w ogóle odradzam zakup wersji 4 członowej. To prawie metrowy zestaw który zajmie pół makiety lub cały łuk 180 stopni i będzie wyglądał komicznie.

BTW piękna ta skarżyska bipa, najeździłem się nią na pociągach przyspieszonych Radom/Skarżysko kiedy to w latach 2005-2007 Bipy jeździły po linii Radomskiej. Ale niestety, nie stać mnie na kolejny zestaw za 800 PLN, a zbieram raczej IV epokę
 
P

ps

Gość
To są zestawy próbne. Mają być od stycznia - było już o tym, plan realizacji "przestawiony" przez Rivarossi'ego, poszły najpierw zespoły czterowagonowe ze Skarżyska i Rzeszowa.
 

mikl

Znany użytkownik
Reakcje
3.621 107 12
BHP Legnica
Od kiedy ta piękność jest dostępna?

To są zestawy próbne. Mają być od stycznia - było już o tym, plan realizacji "przestawiony" przez Rivarossi'ego, poszły najpierw zespoły czterowagonowe ze Skarżyska i Rzeszowa.
Tak właśnie dzisiaj oglądałem (planowany na styczeń 2015) zestaw trzy-wagonowy w opisie stacji Poznań(y)
To Poznan czy Legnica ma byc w styczniu?

pozdrawiam
 

Podobne wątki