• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

1:64 Lotus

SECOND MODELS

Znany użytkownik
Reakcje
7 0 0
Model wykonany bardzo fajnie, choć te opony wyglądają na jakieś takie balonowe. Ale może to tylko tak mi się wydaje.
Macieju to złudzenie jest :) takie[DOUBLEPOST=1400968026][/DOUBLEPOST]
Ciekawy ale wydech mogli dać wiercony byłby bardziej realny.;)
masz całkowitą rację model traci 3x na wyglądzie przez taki szczegół
.... idę po wiertarkę posiadam też taki :D
 

Railways

Znany użytkownik
Reakcje
959 15 0
Jeszcze zimnego łokcia brakuje i byłby komplet;) Poza tym modele Panie masz extra. W mojej skali nie mam co liczyć na tego typu sprzęt.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.964 386 20
Fajnie wyglądają te Mercedesy. Podoba mi się szczegółowość wykonania.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.964 386 20
Ciekawy ten amerykaniec, tylko trochę, jak dla mnie, zbyt mdły w tym srebrnym lakierze. Karoseria zlewa się ze zderzakami i światłami przednimi.
 

Ferrix

Znany użytkownik
Reakcje
0 0 0
Świetny model, kuraczaczek, aż mi się oczka śmieją :ROFL:
Wiesz co masz zrobić gdy Ci się znudzi, prawda? :D
Gratuluje nabytku!
 

SECOND MODELS

Znany użytkownik
Reakcje
7 0 0
Ciekawy ten amerykaniec, tylko trochę, jak dla mnie, zbyt mdły w tym srebrnym lakierze. Karoseria zlewa się ze zderzakami i światłami przednimi.
lekko pozłocić światła ,i model nabierze nowego blasku ,ale lekko jak muśniecie samuraja :) mieczykiem po uchu :D
ta seria z Aw powinna mieć wklejane światła nie malowane ,jednak i tak im dziękuję ze w takiej skali puszczają te modele .Koszt matrycy i tp ... sami wiecie
model występuje w dwóch kolorach taki jak na foto lub czerwony ...oraz tak zwany "poszukiwany " czerwony metalic jednak cena koło 100zl za lakier i unikatowość
trzeba coś pomachać pędzelkiem i będzie super .... a najlepiej suchy weathering bez ingerencji w resztę karoserii.
Chyba ze tworzymy "złomka" :) to już tylko wyobraźnia nam podpowie co robić
 

Ferrix

Znany użytkownik
Reakcje
0 0 0
A A A A :eek:
OK, zatkało mnie... :eek:
Wyduszę z siebie dwa słowa: ile chcesz? :D
Nie no, świetny model, pięknie wykonany, bardzo podoba mi się przód-jest taki dopracowany.
Silnik również ładnie dopieszczony, normalnie szok :ROFL:
Bardzo bardzo bardzo mi się podoba! (y)
 
OP
OP
lotus102

lotus102

Znany użytkownik
Reakcje
2.247 7 3
A A A A :eek:
OK, zatkało mnie... :eek:
Wyduszę z siebie dwa słowa: ile chcesz? :D
Nie no, świetny model, pięknie wykonany, bardzo podoba mi się przód-jest taki dopracowany.
Silnik również ładnie dopieszczony, normalnie szok :ROFL:
Bardzo bardzo bardzo mi się podoba! (y)
Nie jest na sprzedaż hehe:D:D:D
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.964 386 20
Kolejny fajnie zrobiony amerykaniec. Podnoszona maska i zrobiony silnik dodają mu niesamowitego uroku.