• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Śp. Mirosław Rutka

Krzych374

Znany użytkownik
Reakcje
3.072 3 0
#1
Odszedł Pan Mirosław Rutka, bardzo zdolny modelarz.
Niedoczekaliśmy makiety z jego niesamowitymi budynkami, ale to nic. Cierpliwość jest bowiem najważniejszą cechą modelarza. Zapewne przyjdzie nam ją kiedyś zobaczyć, tam, na wiecznych warsztatach modelarskich.
PMMH0.

Dla mnie Pan Mirek był znakomitym nauczycielem modelarstwa, dzięki niemu zaraziłem się tym hobby, które trwa u mnie do teraz. Będę Pana wspominał jako zawsze uśmiechniętego modelarza z ogromnym doświadczeniem. Do zobaczenia... [*]
 

SAPER

Znany użytkownik
FREMO Polska
KKMK
H0e
Reakcje
157 0 0
#3
Żegnaj Mirku. Stanowczo za wcześnie. [*]
Kuba, przyjmij moje i nasze (KKMK) najszczersze kondolencje.
 

sebo81ku

Znany użytkownik
BGM
MSMK
Reakcje
896 4 0
#5
Szok i niedowierzanie , dobrze Artur to ująłeś. Dopiero co imprezowaliśmy w Rybniku. Przegadaliśmy różne pomysły na temat budowy domów, podzielił się swoimi pomysłami , szok
Mirku spoczywaj w pokoju [*]
 

Heniek_Star

Znany użytkownik
BGM
Reakcje
1.064 36 0
#8
Ogromnie smutna i zaskakująca wiadomość. Jeszcze przed miesiącem w Rybniku cieszyliśmy się wspólną zabawą. Trudno w to uwierzyć.
Spoczywaj Mirku w spokoju... [*] [*] [*]
Dla Kuby i całej jego rodziny szczere kondolencje ode mnie i całej grupy BGM.
 

Grzes

Moderator forum Sterowanie oraz Mikro-producenci.
Zespół forum
BGM
SMK Katowice
Reakcje
574 7 0
#9
Też ostatnio widziałem się z Mirkiem w Rybniku. Normalnie szok.
Kondolencje dla Kuby i całej rodziny.
[*][*][*]
 

Kempol

Administrator
Zespół forum
Donator forum
BGM
MSMK
Reakcje
18.855 214 0
#10
Kurczę, dokładnie chwilę temu żeśmy biesiadowali w Rybnickiej Kopalni Ignacy, a tu tak a widomość.
Kolego spoczywaj w spokoju.
Młody trzymaj się.
[*][*][*]
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Sala Pamięci 28
Sala Pamięci 43
Sala Pamięci 18
Sala Pamięci 19
Sala Pamięci 41

Podobne wątki