• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

INFO Zimowe Nowości MKprojekt STAR 29 P183 oraz PM18P

Michal88

Aktywny użytkownik
Reakcje
487 15 0
#1
Po dłuższej przerwie wracam pełna parą z nowymi modelami w skali 1:87. W ostatnim czasie we współpracy z kolegą Rotorem72 ( autor projektu), zbudowałem STAR 29 w wersji podnośnik koszowy. Modele drukowałem z projektu Rotora72, kilka rzeczy zmieniłem, dodałem. Wszystkie podzespoły są ruchome, siłowniki (w nich zastosowałem metalowe tłoczyska), koła.

1111 pierw.jpg

2.jpg

3.jpg

rozpierak.jpg

rozłożony.jpg

góra.jpg
 
Ostatnio edytowane:
OP
OP
Michal88

Michal88

Aktywny użytkownik
Reakcje
487 15 0
#3
Będę robił jeszcze zwyżki w innych kolorach no kabiny ( zielone, czerwone, niebieskie) a część robocza (ramiona, kosz, oznaczenia techniczne) jek w fabryce czyli kolor żółty.

Można u mnie zamawiać ale TYLKO GOTOWE POMALOWANE MODELE , cena na PRIV. JAKOŚĆ MODELI GWARANTOWANA co najmniej taka jak na zdjęciach.
 

eugen74

Aktywny użytkownik
Reakcje
721 12 0
#9
Fajne te Stary . Jak już włożyliście tyle pracy w ten model to taka moja mała sugestia - wypadało by jeszcze poprawić podszybie, w tym modelu wygląda to jak w Starze 266 a powinien tam być delikatny rant/przetłoczenie .
Ale ogólnie model jest (y)
 

Podobne wątki