• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zdalnie sterowane autka w skali 1:87

OP
OP
garou

garou

Ostrzeżony
Reakcje
4.111 416 99
#3
Dzięki. Generalnie jestem "kolejowy". Na materiał "samochodowy" trafiłem przypadkiem. Jeśli coś powieliłem.... sorry, ale trochę szok dla mnie, bo nie spodziewałem się, że takie maleństwa mogą mieć takie realistyczne sterowanie RC, światła, migacze, pewnie i dźwięki... itd.... Myślałem, że to domena większych skal. Czyli na makietach w wielkości H0 taki np. Jelcz albo Star sterowany RC zamiast stojąca atrapa to już nie jest mrzonka. To jest coś. (y)
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.568 386 20
#5
trochę szok dla mnie, bo nie spodziewałem się, że takie maleństwa mogą mieć takie realistyczne sterowanie RC, światła, migacze, pewnie i dźwięki... itd....
Niemcy robią jeszcze mniejsze modele. Nawet zbudowali model BMW Isetta sterowany radiem w skali 1:87. Dodam tylko, że modelik ma długość całkowitą 27 mm, a rozstaw osi około 17 mm.