• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Pytanie? Zasilacz do regulatora prędkości pociągu oraz oświetlenie LED wagonów.

OP
OP
Marcin2677

Marcin2677

Aktywny użytkownik
Reakcje
58 13 2
#41
Możesz pokazać jakieś dobre sterowanie cyfrowe nowe gdzie kupić w Polsce, trzeba się zorientować w cenach i co kupić by zrobić dobrze. Z tym,że obecnie zamówiłem wagony towarowe, także cyfra musi jeszcze poczekać . Również pokaż dekoder do tej lokomotywy BR 119 jaki potrzeba zamontować.
 

mareknyc

Aktywny użytkownik
Reakcje
66 8 0
#42
Możesz pokazać jakieś dobre sterowanie cyfrowe nowe gdzie kupić w Polsce, trzeba się zorientować w cenach i co kupić by zrobić dobrze. Z tym,że obecnie zamówiłem wagony towarowe, także cyfra musi jeszcze poczekać . Również pokaż dekoder do tej lokomotywy BR 119 jaki potrzeba zamontować.
Dekoder jazdy nem652 -nie znam tego loka ale kolega wyżej tak twierdzi ( w instrukcji powinieneś mieć) pewnie masz dedykowane dekodery do tego loka .Wybierasz czy chcesz mieć z dzwiękiem czy tylko jazdy.Akurat europejskich centralek nie znam , ja narazie używam prodigy express 2 jakieś w przeliczeniu 900 Pln,nie mam problemu z lokami ,piko,roco,bower,bli,sm,mth,walthers,athearn,atlas etc.Także myślę ,że w cyfrze działa wszystko z wszystkim.:)
 
OP
OP
Marcin2677

Marcin2677

Aktywny użytkownik
Reakcje
58 13 2
#43
@mareknyc tak dekoder określa instrukcja spalinowozu . Prodigy Express 2 , są jeszcze PIKO . Może jeszcze ktoś powie co wybierać jakie posiada całe sterowanie cyfrowe . Lepiej mieć więcej danych by dobrze wybrać. Oczywiście dziękuję ci za odpowiedz to sterowanie twoje biorę pod uwagę :)
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Mam pytanie 3
Mam pytanie 1

Podobne wątki