• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Podczas tworzenia nowego ogłoszenia prosimy o wybranie prefixu. Znacząco ułatwi to innym użytkownikom korzystanie z ogłoszeń w dziale Giełda.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
  • Hej Gość czy wiesz, że w dziale giełda można edytować swoje wpisy oraz usunąć cały temat kiedy ogłoszenie jest już nieaktualne?
  • Prefixy pozwalają wydzielić wyświetlanie ogłoszeń tylko konkretnego typu.

Czy wiesz? Zakupy w dziale giełda oraz reakcje administracji na zgłoszenia o nieuczciwych sprzedawcach.

Reakcje
306 3 0
Zlecasz przelew na daną datę z możliwością anulowania. Przelew był zlecony na 6 lipca z możliwością anulowania do 23:59 dnia 5 lipca. Tak trudno to ogarnąć? Nie jestem administratorem żeby usuwać posty. Trzeba było napisać że Ci zależy na czasie i chcesz przelew natychmiastowy, a nie potwierdzać dostępność przedmiotu i wysyłać nr konta, w międzyczasie sprzedając komu innemu. Halloween już było więc nie strasz.
 
Ostatnio edytowane:

Irokez46

Znany użytkownik
Reakcje
10.408 47 0
Niestety nadeszła pora napisać w tym temacie. Chciałbym uprzedzić zanim ktoś kiedyś pomyśli o robieniu "interesów" z użytkownikiem naszego forum o nicku @Darek. Gość co prawda jest w chwili obecnej ostrzeżony, ale zapewne kiedyś tu wróci, zawsze wracają. Kupiłem u typa model węglarki z firmy Albert. Kasa przelana, ja otrzymałem wiadomość że paczka spakowana i na tym koniec. Pisałem zarówno na forum jak i na adres mailowy, ale cisza. Nie ma ani modelu ani zwrotu pieniędzy. Zwykły oszust, więc nie radzę robić interesów w przyszłości z gościem.
 

Heaven1973

Aktywny użytkownik
Reakcje
8 1 1
Uwaga na kolegę @Ciemny - Adrian
podjął się realizacji kilki modeli ciężarówek w skali 1:87 lecz od roku mam kłopot z realizacją i zwrotem pieniędzy...

kolega @Ciemny zagregował szybko w sierpniu i chciał zrobić przelew wysyłając potwierdzenie tzn. fotek z realizacji przelewu,
ale powstał błąd w wpisanym nr mojego konta przez kolegę Adriana
i od tego czasu wciąż czekam na przelew zaległego zwrotu 1600PLN

napisałem do Adraiana - @Ciemny
"Adrian, jednak nie ma przelewu!
Rozumiem, że Twoje zapewnienia w wiadomościach nie maja pokrycia w rzeczywistości... przykre ...
Wciąż zalegasz ze zwrotem 1600 PLN na moje konto"

oczywiście podwajać swe dane kontaktowe oraz nr konta ...
również przypomniałem się w 1 listopada - o zdziwienie bo odpisał, że oddzwoni jak podałem nr tel to od tego czasu cisza

widać nie ma sensu czekać na kolejne wywody pomysły zwroty bo i tak nic nie uzyskam...