• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Wydzielone z "TOLOLOKO Rosomak H0 - eszelon"

J

Jurek ST44

Gość
#1
Tym , którzy na Żubry czekają: jeszcze troszkę! Przyłożyłem się. Będzie TOPOWY model.
Kto TERAZ nie zamówi zapłaci 800 na Alletanio.

:cool:[/QUOTE]

Ciebie człowieku to chyba i Chrystus opuścił i zdrowy rozsądek . Cena porównywalna do ego właściciela.
 

Maverick

Znany użytkownik
Reakcje
395 37 5
#9
I trzeba było tak od razu podeprzeć cene argumentami. Nawiasem to nie spięcie tylko wyrażenie swojego zdania .
No i o to chodzi, że Tolo właśnie takie aukcje miał na myśli pisząc o tym za ile jego modele teraz chodzą na allegro. Także zanim zaczniesz atakować czyniąc złośliwości pod czyimś adresem to zorientuj się w temacie. ;) Bo potem wychodzi jak wychodzi i robią się kompletnie niepotrzebne "zgrzyty" ;)
 

Maverick

Znany użytkownik
Reakcje
395 37 5
#11
I ile tych modeli poszło za te cenę ? 1 ??
I tu kolejny zonk :D:ROFL: Widzisz... Jesteś kompletnie poza tematem ;) Model w takich lub bardzo podobnych cenach znacznie przekraczających np.: 500zł poszło mnóstwo na allegro. Choćby mój Star od Tolo:

st.JPG


A niestety nie robię zrzutów wszystkich aukcji choć wszystkie staram się obserwować.

Ale takich przykładów mam jeszcze kilka ;)
 
OP
OP
J

Jurek ST44

Gość
#12
I tu kolejny zonk :D:ROFL: Widzisz... Jesteś kompletnie poza tematem ;) Model w takich lub bardzo podobnych cenach znacznie przekraczających np.: 500zł poszło mnóstwo na allegro. Choćby mój Star od Tolo:

Zobacz załącznik 578307

A niestety nie robię zrzutów wszystkich aukcji choć wszystkie staram się obserwować.

Ale takich przykładów mam jeszcze kilka ;)
To jest Twoj model a nie Tola, więc gdzie tu zonk ?
 

Ciemny

Aktywny użytkownik
Reakcje
857 6 1
#13
I tu kolejny zonk :D:ROFL: Widzisz... Jesteś kompletnie poza tematem ;) Model w takich lub bardzo podobnych cenach znacznie przekraczających np.: 500zł poszło mnóstwo na allegro. Choćby mój Star od Tolo:

A niestety nie robię zrzutów wszystkich aukcji choć wszystkie staram się obserwować.

Ale takich przykładów mam jeszcze kilka ;)
On już tak ma z natury chyba, robi szum nie będąc w temacie ;-)
 
OP
OP
J

Jurek ST44

Gość
#14
Ja pierdziele wyraziłem jedno zdanie z ktorego żescie zrobili referat. Ilu sie jeszcze obronców wysokich cen tu wpisze. Ciemny nie znasz nie gadaj.
 
OP
OP
J

Jurek ST44

Gość
#16
Dobra koniec tematu. Maverick Ty robisz idiote, bo wstawiasz swoj model i pokazujesz cene . Więc o co tu chodzi , o Twoje modele czy Tola ? Udało sie wam sprzedać za taka cene i gitara. Co ne znaczy że od razu trzeba krzyczeć ze tyle trzeba będzie dać.
 
Ostatnio modyfikowane przez moderatora:

Ciemny

Aktywny użytkownik
Reakcje
857 6 1
#17
Ja pierdziele wyraziłem jedno zdanie z ktorego żescie zrobili referat. Ilu sie jeszcze obronców wysokich cen tu wpisze. Ciemny nie znasz nie gadaj.
to nie pierwszy temat, w którym robisz szum nie mając zielonego pojęcia o tematyce, to wystarczy bym wydał taką, a nie inną opinię. Po drugie nie jestem nikogo "obrońcą",
 
OP
OP
J

Jurek ST44

Gość
#18
to nie pierwszy temat, w którym robisz szum nie mając zielonego pojęcia o tematyce, to wystarczy bym wydał taką, a nie inną opinię. Po drugie nie jestem nikogo "obrońcą",
Znasz powiedzenie kibic z dala sie nie wtrąca ? Z Tobą rozmawiam ? Widze że jak ktoś ma odmienne zdanie to od razu jest wichrzyciel terrorysta i wszystko inne co jest niezgodne z poprawną polityką.
 

Maverick

Znany użytkownik
Reakcje
395 37 5
#19
Dobra koniec tematu. Maverick Ty robisz idiote, bo wstawiasz swoj model i pokazujesz cene . Więc o co tu chodzi , o Twoje modele czy Tola ? Udało sie wam sprzedać za taka cene i gitara. Co ne znaczy że od razu trzeba krzyczeć ze tyle trzeba będzie dać.
Człowieku co Ty się starasz udowodnić??? Że co? Mój model, który posiadałem od Tola jest modelem zrobionym przeze mnie??? Naprawdę jesteś tak ograniczony czy tylko robisz tak na potrzeby tej "draki" którą rozkręciłeś?
 

Podobne wątki