• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Wydzielone z: ASTRO model & TOLOLOKO - Polonez Truck

Maverick

Znany użytkownik
Reakcje
395 37 5
#2
Adamie, nie daj się sprowokować. Ty nie musisz wcale się tłumaczyć. Po prostu rób swoje, a jak komuś nie podoba się Twój sposób działania, to nie musi u Ciebie zamawiać modeli. I tyle w tym temacie.
Mafo czemu szukasz prowokacji?? Napisałem tylko tyle, ze Adam miał zrobić tylko kilka sztuk i w pierwszej wersji wielu się "nie łapało" na te modele, i to dokładnie miałem na myśli pisząc o "problemie". Tak, więc nie szukaj prowokacji i przytemperuj swoje zapędy pokazywania jaki to Maverick jest "szuja i prowokator" a tym bardziej, że złozyłem największe zamówienie u Adama z tego co wiem.
Ja chcę po prostu mieć pewność, że dla mnie tych modeli na pewno nie zabraknie i tyle w temacie "prowokacji"...
 

adamwyt

Znany użytkownik
Reakcje
3.731 15 0
#3
Panowie @Mafo i @Maverick nie róbmy zamieszania i nie zaśmiecajmy ciekawego wątku. Szanuję Was obu jako kolegów o wspólnych zainteresowanych i oczywiście przyszłych klientów. Chciałem tylko wyjaśnić małą nieścisłość i chyba niepotrzebnie odpowiadałem. Syrenka to nie Polonez, więc jak możesz Maćku to może przenieś te kilka wpisów łącznie z moimi na bocznicę. Nie nakręcajmy się niepotrzebnie przez jakieś mało istotne sprawy.
 
OP
OP
mafo

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.568 386 20
#4
Mafo czemu szukasz prowokacji?? Napisałem tylko tyle, ze Adam miał zrobić tylko kilka sztuk i w pierwszej wersji wielu się "nie łapało" na te modele, i to dokładnie miałem na myśli pisząc o "problemie". Tak, więc nie szukaj prowokacji i przytemperuj swoje zapędy pokazywania jaki to Maverick jest "szuja i prowokator" a tym bardziej, że złozyłem największe zamówienie u Adama z tego co wiem.
Ja chcę po prostu mieć pewność, że dla mnie tych modeli na pewno nie zabraknie i tyle w temacie "prowokacji"...
Widzę, że potrafisz tylko w odwecie dawać negatywy. Zatem odpowiem Ci takim starym wierszem Juliana Tuwima:

„Próżnoś repliki się spodziewał.
Nie dam ci prztyczka ani klapsa.
Nie powiem nawet pies cię je…ł,
bo to mezalians byłby dla psa.”
 

Maverick

Znany użytkownik
Reakcje
395 37 5
#5
Widzę, że potrafisz tylko w odwecie dawać negatywy. Zatem odpowiem Ci takim starym wierszem Juliana Tuwima:

„Próżnoś repliki się spodziewał.
Nie dam ci prztyczka ani klapsa.
Nie powiem nawet pies cię je…ł,
bo to mezalians byłby dla psa.”
Widzę, że Ty lubisz rozdawać negatywy a ja tylko to odwzajemniłem bo czego innego oczekiwałeś?Tak, więc Tobie dedykuję mój podpis abyś uczynił to z honorami :cool:
 

Maverick

Znany użytkownik
Reakcje
395 37 5
#6
Widzę, że potrafisz tylko w odwecie dawać negatywy. Zatem odpowiem Ci takim starym wierszem Juliana Tuwima:

„Próżnoś repliki się spodziewał.
Nie dam ci prztyczka ani klapsa.
Nie powiem nawet pies cię je…ł,
bo to mezalians byłby dla psa.”
Widzę, że twoja prywatna walka ze mną trwa na całego:
http://forum.modelarstwo.info/threads/pytanie-do-adminów-co-się-dzieje.43924/post-748390
Pewnie zaraz dostanę bana "za trollowanie" ale ten wpis to jedyna moja możliwość na to aby się bronić przed Tobą i przed twoim działaniem.
 

Podobne wątki