• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Wszelkie powyżej 3.5 T . wroc67

Zbigniew Gałczyński

Moderator Działu Tabor
Zespół forum
Reakcje
4.012 28 1
Fajna scenka -fajne modele nie rozumiem tylko po co tyle zdjęć (powtarzających się po sobie) :niepewny:
A odnośnie "kogutów" fakt nowsza wersja ,ale mam takie samo odczucie jak Artur .
Moim zdaniem są za duże(przeskalowane) i to psuje odbiór modelu.
 
OP
OP
W

wroc67

Aktywny użytkownik
Reakcje
2.727 3 0
Zdjęcia wstawiałem pojedyncze, ale coś mi dzis telefon oszalał i był problem z załadowaniem fotek . W efekcie , co teraz widzę, wyszedł misz masz .
Może moderator troszkę je przeplewi
Dopóki nie znajdę odpowiednich kuraków na dach , muszą być te
 

Slavi

Znany użytkownik
Reakcje
2.686 4 0
Baaardzo dawno mnie tu nie było... :( Nie wiem jak to się stało, ale narobiło mi się ogromnych zaległości. W Twoim maleńkim PRL-owym świecie wiele się dzieje... :)
Pierwszymi modelami, które bardziej rzuciły się w oczy lub bardziej zapadły w pamięć są dwie L-ki. Maluch z tą dodatkową tabliczką jest nietuzinkowy a Star 266 jest wprost genialny! Kolejny - Uaz Milicja i radar? :D Bardzo ciekawa scenka. Na większą uwagę zasługuje również przepiękny Star 20 z "tajemniczym" ładunkiem w workach. :D
Kolejne modele (chociaż ich szczegółowość jest jaka jest :)) to dwie Nysy. Bardzo ciekawe, bo towarzyszyły nam praktycznie cały PRL. W tych dwóch wersjach i w tej skali zestawione razem widzę pierwszy raz. :)
Kolejny model o którym koniecznie muszę wspomnieć to Star 200 z tokarką na "plecach" i HDSem! :eek: Kapitalny pomysł! Tokarki w naszej skali nie widziałem nigdy i nawet do głowy mi nie przyszło, że zobaczę. :D
Jelcz 080. W naszej skali unikat, tak jak wszystkie autobusy polskiej produkcji...
Kraz z Ł34. Bardzo "konkretny" zestaw. Już sama ładowarka jest niesamowita, ktoś zrobił tu MEGA dobrą robotę.
Mi24... Spodziewałbym się wszystkiego, ale tu jest pojechane grubo! Tu nawet Zuk SW nie robi wrażenia... :D Kawał potężnej maszyny i ustawiona w gablocie wśród sprzętu LWP będzie robić gigantyczne wrażenie.
Pszczółka z łodzią. GENIALNA! Myślałem , że w tej prezentacji to będzie wszystko, ale pontony na 266 przebiły poprzednika! Całości dopełnia jeszcze Kraz do kompletu. Nie mogę się napatrzyć... :eek:
Antonov... A już myślałem, że helikopter to największy model (w H0) który masz... :ROFL: An2 (kukuryźnik :ROFL:). Przy samochodach to kawał maszyny. Przyćmił nawet świetną nysę z otwartymi drzwiami z tyłu.
Na koniec naprawdę fajne STARy z pogotowia energetycznego i sieciowego oraz te z podnośnikami koszowymi. Ciężko wybrać tego najlepszego z całej czwórki...
Za ogrom i różnorodność modeli pokazanych w przeciągu ostatnich kilku tyg. chylę czoła... :)
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Samochody ciężarowe 56

Podobne wątki