• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Wszelkie powyżej 3.5 T . wroc67

wroc67

Aktywny użytkownik
Reakcje
2.512 3 0
#1
Chciałem zaczekac z prezentacja swoich PRLi do czasu zorganizowania jakiejś dioramy , ale za namową kilku osób zmieniłem zdanie .
Na początek cysterny
 

Załączniki

kozaa

Aktywny użytkownik
Reakcje
777 2 0
#2
Star 266 to duża ciekawostka. Fajnie się prezentuje choć widać ślady po druku. Sporo by też zyskał gdybyś sam zrobił drabinki itp.
Czy to produkt HOTT?
Star 28 z naczepą też świetny. Bardzo mi się podoba.
 
OP
OP
W

wroc67

Aktywny użytkownik
Reakcje
2.512 3 0
OP
OP
W

wroc67

Aktywny użytkownik
Reakcje
2.512 3 0
#5
Star 266 to duża ciekawostka. Fajnie się prezentuje choć widać ślady po druku. Sporo by też zyskał gdybyś sam zrobił drabinki itp.
Czy to produkt HOTT?
Star 28 z naczepą też świetny. Bardzo mi się podoba.
Wszystkie modele są w H0 .
Obawiam się że przy moim wzroku i zdolnościach, po takim dorabianiu jego miejsce było by jedynie na złomowisku :) . Chociaż :) każdy kiedys zaczynał
Może zimą zacznę jakieś testy , gdy przybędzie mi czasu
 

kozaa

Aktywny użytkownik
Reakcje
777 2 0
#7
Wszystkie modele są w H0 .
Obawiam się że przy moim wzroku i zdolnościach, po takim dorabianiu jego miejsce było by jedynie na złomowisku :) . Chociaż :) każdy kiedys zaczynał
Może zimą zacznę jakieś testy , gdy przybędzie mi czasu
Wiem, że twoje modele są w skali H0.
Moje pytanie dotyczyło skąd masz wydruk Stara 266?
Czy to jest produkt manufaktury H0TT?
 

Tomek M.

Znany użytkownik
Reakcje
9.400 68 0
#9
Stary z CPN, piękny powrót do czasów dzieciństwa i młodości, ojciec mojego najlepszego kumpla takim jeździł dosyć długo, na początku 90-ych
lat przesiadł się na Mana F90, ale nim już do domu na obiad nie przyjeżdżał, nie miałby się gdzie złamać z naczepą;)
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.558 386 20
#11
Fajnie, że pokazujesz swoje modele ale tak jak już kolega napisał, powoli i pojedynczo. Duża ilość modeli pokazanych na raz powoduje trudności w skupieniu się i nacieszeniu oczu detalami konkretnego modelu. Proponuję Ci abyś pooglądał tematy kolegów i popatrzył jak pokazują modele. Nie trzeba od razu mieć jakichś super dioram, czy makiet. Wystarczy jednolite tło i dobrze oświetlony model, a zdjęcia wychodzą świetnie. Dzięki temu prezentacja zyskuje. Także teraz na spokojnie przygotuj sobie jakieś tło, obfotografuj z kilku stron każdy model i dawaj je po kolei... :)
 
OP
OP
W

wroc67

Aktywny użytkownik
Reakcje
2.512 3 0
#12
Jako ze zima zaczyna straszyć , to zacznę od służb drogowych i komunalnych . Pozdrawiam odwiedzających i ogladajacych :)
 

Załączniki

Slavi

Znany użytkownik
Reakcje
2.668 4 0
#13
Bardzo dużo i szybko, :D ale modele bardzo ciekawe. Na uwagę zasługuje 266 ale póki co, wygrywa Star w barwach CPN. Czekamy na więcej (najlepiej wolniej, a bardziej treściwie). :D
 
OP
OP
W

wroc67

Aktywny użytkownik
Reakcje
2.512 3 0
#14
Bardzo dużo i szybko, :D ale modele bardzo ciekawe. Na uwagę zasługuje 266 ale póki co, wygrywa Star w barwach CPN. Czekamy na więcej (najlepiej wolniej, a bardziej treściwie). :D
Jeszcze wolniej ! Ło matko .
Od dawna mnie nęcił ten Star ciągnik , ale zawsze był problem z naczepą .
Teraz juz mam i wypatruję kolejnych , bo od przybytku głowa nie boli
 

Slavi

Znany użytkownik
Reakcje
2.668 4 0
#15
Jeszcze wolniej ! Ło matko .
Od dawna mnie nęcił ten Star ciągnik , ale zawsze był problem z naczepą .
Teraz juz mam i wypatruję kolejnych , bo od przybytku głowa nie boli
Ostatnia prezentacja jak najbardziej na TAK. :) Jak dla mnie, mogłyby być jeszcze zdjęcia w normalnej formie , zamiast miniaturek, :) ale jest duzy postęp. (y)
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Samochody ciężarowe 56

Podobne wątki