• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

1:1 Wojsko, straż, policja itp.

LISU

Użytkownik
Reakcje
140 7 4
Proszkowy na Jelczu... U mnie w jednostce też taki był. Miło powspominać :)
 
Ostatnio modyfikowane przez moderatora:

Irokez46

Znany użytkownik
Reakcje
10.404 47 0
Leżąc wczoraj w hamaku zauważyłem że na moim terenie nad wjazdem wisi duża, sucha gałąź na sośnie. Zatrzymała się na drugiej też suchej gałęzi. Zadzwoniłem do Piaseczna na straż spytać czy to w ich kwestii jest usunięcie tych gałęzi czy muszę wzywać specjalistyczną firmę jako że drzewo jest na moim terenie. Usłyszałem że skoro gałęzie są nad moim wjazdem i dojściem do domu od bramy to straż się tym zajmie. Pan powiedział żebym dzwonił na numer alarmowy 112 a tam usłyszałem że zgłoszenie zostało przyjęte. Pani oznajmiła że ktoś ze straży będzie się ze mną kontaktował telefonicznie. Pomyślałem że dziś czy jutro pewnie ktoś zadzwoni. Nie minęło 10 minut jak pod domem usłyszałem straż. Najpierw przyjechała OSP Chojnów kilka minut później drabina z JRG Piaseczno. BRAWO Panowie ze straży. Zawsze wiedziałem że ta formacja działa świetnie, ale to dzisiaj przerosło moje oczekiwania. Pełen profesjonalizm i zaangażowanie.

20230627_161231_002.jpg
20230627_162745.jpg
20230627_163515.jpg
 

Railways

Znany użytkownik
Reakcje
957 15 0
Star 660 AS-2 jest świetnym wozem, masę wspomnień. Był u mnie na stanie jako mobilny wóz dowodzenia lub jak kto woli sztabowy. Jeździłem podobnym na poligon do Nowej Dęby...
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Skala 1:1 0
Skala 1:1 9
Skala 1:1 0
Skala 1:1 94
Skala 1:1 28

Podobne wątki