• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Warsztat u SCYZORA

SCYZOR

Znany użytkownik
Reakcje
2.964 2 0
#1
Witam.
W tym temacie zaprezentuję moje poczynania związane z przeróbką i konwersją modeli.
1.Praga V3
Tak wyglądała:
DSC02184.JPG


Tak wygląda w chwili obecnej:
Kielce-20130702-02521.jpg


Kielce-20130702-02525.jpg
Kielce-20130702-02526.jpg


Fotka w plenerze:
Kielce-20130702-02530.jpg
 

mattia

Znany użytkownik
Reakcje
81 1 0
#3
SCYZOR ! nie ladnie robic ludzi w konia :) . Powiedz no Kolego , gdzie zrobiles te fotki Pragi V3;).
Super Robota(y)
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.548 386 20
#5
Po prostu piękna robota. Genialnie zwaloryzowana ta Praga. Gratuluję.
A masz może fotki z postępu prac? Może byśmy się poduczyli jak takie cudeńka robić.
 

Bronco_Billy

Znany użytkownik
Reakcje
1.253 18 1
#7
O kurde - a mnie rodzice wpajali, że "z gówna bicza nie ukręcisz" :)
dzwonię do nich z zarzutem popełnienia (kolejnego odkrytego) błędu wychowawczego.... :)
 
OP
OP
S

SCYZOR

Znany użytkownik
Reakcje
2.964 2 0
#10
Miło mi że zaprezentowana wersja Pragi podoba się.Niestety, nie posiadam fotek z poszczególnych etapów prac.
Mogę jedynie w skrócie podać co należy wykonać:
1.Rozmontować model na części , umyć w płynie np. do naczyń.
2.Położyć podkład.Użyłem Humbrola1.
3.Malujemy kabinę, wnętrze, podwozie, skrzynię ładunkową, koła i felgi wybranym przez nas kolorem.
4.Następnie malujemy światła, nakładamy kalkomanie.Zapuszczamy Washa we wszystkie zakamarki.
5.Suchymi pastelami dopełniamy reszty. Ot i cała filozofia.
 

jarekom

Znany użytkownik
Reakcje
712 2 0
#11
Witam
Tak, tak . Oprócz tej filozofii trzeba mieć jeszcze trochę talentu, co widać na obrazkach powyżej. Super to wyszło!!!
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
W robocie 6
W robocie 2
W robocie 7
W robocie 14
W robocie 33

Podobne wątki