• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Poradnik Video - tutoriale

Kpt. Nemo

Łowca cech
Donator forum
Ekspert
Reakcje
20.029 494 29
Jak się buduje modele bez laserowego cięcia, bez fototrawionych elementów, bez druku 3D, bez wyrafinowanych narzędzi i warsztatu za setki tysięcy złotych, ot jak się chce to można.
Model z metalu.

Model z tworzywa sztucznego

Model z kartonu.
 

old_jawa

Znany użytkownik
Reakcje
1.324 56 1
Trzeba mieć tylko pewną rękę, dla mnie najtrudniejsze jest uzyskanie powtarzalnych wymiarów i prostej linii okien, do tej pory jeszcze nie udało mi się "ręcznie" uzyskać zadowalających wyników.
 

Kpt. Nemo

Łowca cech
Donator forum
Ekspert
Reakcje
20.029 494 29
Mój nauczyciel na warsztatach w salezjańskiej szkole powiedział że powinienem sobie zmienić szkołę bo się nie nadaję, jak się pijaczyna pomylił, trzeba pracować, ćwiczyć, chcieć, a umiejętności same przyjdą
 

Paweł.W-wa

Znany użytkownik
Donator forum
Reakcje
1.434 17 0
Jak się buduje modele bez laserowego cięcia...
O to to to !!! Jak przejrzałem kilka filmów z tego Kanału (czas jakiś temu), to oczka mi się otworzyły i nadzieja się pojawiła :). A że może coś nie tak, coś inaczej? Nie ma znaczenia najmniejszego. Trzeba się odważyć i próbować a sugestie i sposoby same się pojawią, prawda? Piękne gesty dziękczynne Paweł R we ;) w Twoją stronę Koleżko za myśl przewodnią wpisu :) (y)
 

Paweł.W-wa

Znany użytkownik
Donator forum
Reakcje
1.434 17 0
Tak do końca nie jestem pewien, czy to właściwe miejsce na ten filmik. Jeśli więc coś nie "teges", to... Ale warte obejrzenia, szczególnie dla początkujących.

Błędy popełniane przy lutowaniu:
 
Ostatnio modyfikowane przez moderatora:

RadoslawER

Nowy użytkownik
Reakcje
1 0 0
Hej!
Dzięki wielkie za to dobre przyjęcie! Fajnie, że te lekcje są takie zrozumiałe, nawet dla kogoś jak ja, kto nie ma zielonego pojęcia o modelarstwie. Ten temat z semaforami w końcu zaczął mi świtać! Jak coś będzie mi niejasne, to liczę na waszą pomoc. :) Może kiedyś i ja zbuduję coś fajnego!
Pozdrowienia!
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Dla początkujących 1

Podobne wątki