• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

V Warszawska Wystawa Makiety Kolejowej Edycja TT

bankier9a

Aktywny użytkownik
Reakcje
246 9 4
#1
Serdecznie zapraszamy na pierwszą w 2021 roku ogólnodostępną imprezę modelarską w wielkości TT.

Długo zwlekaliśmy z ogłoszeniem tej imprezy ze względów chyba dla wszystkich wiadomych - pandemia i obostrzenia. Pierwotnie impreza miała się odbyć w pierwszy weekend maja, ale niestety okazało się to niemożliwe. Wczoraj otwarto muzea i miejmy nadzieję, że ich ponownie nie zamkną... a my będziemy mogli się "pobawić" ku uciesze naszej oraz zwiedzających.

Więcej szczegółów na stronie muzeum:

https://stacjamuzeum.pl/pl.v_warszawska_wystawy_makiety_kolejowej_edycja_tt.html
 

Harry Potter

Znany użytkownik
Reakcje
2.384 71 3
#4
Byłem z "Młodym" dzisiaj... Jak dla mnie sympatycznie, choć z lekka extremalnie (będąc po nocy w 1:1).
Szkoda tylko braku wyeksponowania fragmentu TTe, będącego ciekawym akcentem w tym modelowym świecie. Dla jasności - "Cementownia Nysa" nie była jedynym akcentem jaki dostrzegłem i o ten drugi kawałek mi chodzi;).

Pozdrawiam i ukłon w stronę organizatorów,...
 

red_tomato

Znany użytkownik
Reakcje
1.511 0 0
#5
Ja też byłem z "Młodym"... Choć ten stwierdził, że "to" trochę za małe. Nie mam pojęcia po czym wnosił. ;) Jak dla mnie tabor prezentował się bardzo ładnie, a moduły były wykonane z największą starannością o detale. Cementowania to małe arcydzieło!
Pozdrawiam organizatorów i uczestników spotkania.
Niżej to co udało mi się uchwycić "kalkulatorem".
IMG-6050-min.jpg
IMG-6068-min.jpg
IMG-6072.jpg
IMG-6078.jpg
IMG-6091.jpg
IMG-6093-min.jpg
IMG-6103.jpg
IMG-6106-min.jpg
IMG-6116-min.jpg
IMG-6122-min.jpg
IMG-6127-min.jpg
IMG-6140-min.jpg
IMG-6145-min.jpg
IMG-6148-min.jpg
IMG-6151-min.jpg
IMG-6153-min.jpg
 

Harry Potter

Znany użytkownik
Reakcje
2.384 71 3
#6
Twój Młody był cierpliwszy... :D(y)
Mój jeszcze skalę 1:1 zaliczył... a ja wraz z nim..., acz kolwiek stan eksponatów raczej dla mnie był przytłaczający (oraz parę innych czynników)...


Pozdrawiam,...
 

red_tomato

Znany użytkownik
Reakcje
1.511 0 0
#7
I my sprawdziliśmy to, co stało na dworze. W zasadzie, to kolekcja wygląda dużo świeżej niż ta, którą pamietam z ostatniej wizyty. Duże wrażenie robi odrestaurowana „manewrówka” (SM41) i nowość dla mnie, czyli „lodówka”, która jest w stanie jak z mojego dzieciństwa… ;)
4F312517-5022-4F24-900B-110EC1D044CD.jpeg
 

Przemekk

Aktywny użytkownik
MSMK
Reakcje
422 0 0
#8
Niestety nie mogłem się pojawić na tej imprezie. Dziękuję za zdjęcia i mam nadzieję, że jakaś dobra dusza dorzuci jeszcze kilka dodatkowych do tego wątku.