• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja USA - Brodagaz

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.031 108 2
#1
Witam
Postanowiłem otworzyć nowy temat dotyczących pojazdów za oceanu.
Pokazywał tu będę swoją skromną kolekcję aut amerykańskich różnych producentów. Niestety wielu producentów modeli Amerykę traktuję po macoszemu, jakość wykonania odbiega o modeli europejskich, jednak mimo wszystko warto się z nimi zapoznać.
Wiele z moich modeli wymaga dopieszczenia, są drobne braki w lusterkach i fanfarach będę się starał na bieżąco to poprawiać.
Zapraszam do komentowania.
Dioramka na której robię zdjęcia jest jeszcze nie skończona jednak już umożliwia jako takie zaprezentowanie modeli.





















 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.568 386 20
#4
No już myślałem, że szeryf odpuścił, bo pierwsze fotki: taki duży truck, a bez ładunku. Ale nie, szeryf jest czujny, zwarty i gotowy. Kontroluje międzystanową bezbłędnie. Tylko chyba zmienił auto, a może się mylę?:LOL:
Modele jak zawsze bardzo ciekawe i w fajnej konfiguracji. Czekam na następne.
 

kubass2

Znany użytkownik
Reakcje
8 0 0
#6
Marcin ty to masz w swoich zbiorach tych kolekcji tematycznych. Jakość ich wykonania jest jaka jest ale jak się ma co się lubi to się lubi co się ma ;). Fajnie je się ogląda na tej dioramie no i szeryf dopełnia w całości obraz.
 
M

Maverick

Gość
#7
Fajny temat i bedę tu częstym gosciem mimo, ze nie zbieram amerykanów... ale może zacznę :D
Co do modeli które pokazaleś to MACK zdecydowanie najlepszy i najfajniejszy. (y)
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.568 386 20
#9
Modele bardzo fajne, ale szeryf czuwa. Równiarka za duża na tą naczepę, to szeryf już wlepia mandat, a spychacz chyba za mały i nieprzypięty do naczepy i szeryf już się cieszy. :D
Piękny pokaz.
 

dkmgtc88

Aktywny użytkownik
Reakcje
3 0 0
#10
389-tka całkiem fajna:) choć mogli postarać się o ciut dłuższe wydechy. Choć jedyne co w tym modelu mi się nie podoba to lampy, te w 379 zdecydowanie lepiej pasowały do linii nadwozia
 
M

Maverick

Gość
#11
Czerwona jakos bardziej mi sie podoba. A ten szeryf jak widać to musi byc jakaś wredna gadzina skoro tak non stop kontroluje i kontroluje.:D
 

dkmgtc88

Aktywny użytkownik
Reakcje
3 0 0
#12
Jest możliwość w miarę bezbolesnego usunięcia spojlera na slleperze? Lub opcja bez niego? bo naszedł mi do głowy pewny pomysł ale to by było konieczne i zmiana lamp z przodu na starszy typ
 
OP
OP
Brodagaz

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.031 108 2
#13
Jest możliwość w miarę bezbolesnego usunięcia spojlera na slleperze? Lub opcja bez niego? bo naszedł mi do głowy pewny pomysł ale to by było konieczne i zmiana lamp z przodu na starszy typ
Raczej nie sądzę by się to udało bez boleśnie zrobić specjalistą e tej dziedzinie jest Seweryn może by jego zapytać.
 
M

Maverick

Gość
#15
Sam ciągnik pozostawia duzy niedosyt. Natomiast podoba mi się w tym zestawie kolorystyka i konfiguracja. A widzę też, ze i temu kierowcy się nie udalo i zostal zatrzymany przez szeryfa.:D
 

dkmgtc88

Aktywny użytkownik
Reakcje
3 0 0
#18
Choruję i choruję na taką 359-tkę, widzę że trafił Ci się rzadki egzemplarz W900 bez tego ohydnego wystającego zderzaka. P.I.E. ciekawa firma o bardzo ładnym malowaniu i typowy dla nich zestaw Doubli, postaraj się o jeszcze jedną przyczepę i bedzie Triple:) fakt faktem szkoda że zostali wykupieni pare lat temu
 

Podobne wątki