• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja USA - Acidez

OP
OP
Acidez

Acidez

Aktywny użytkownik
Reakcje
812 0 0
Piękny prezent, jak od dziewczyny to noś na rękach dopóki Ci sił starczy.
Postarali się z tym Mackiem, oby tylko robili ciekawe malowania no i w końcu się wzięli za naczepy.
Dokładnie, model od dziewczyny :)
Jeszcze nie widziałem naczep od Brekiny, ale skoro mówisz, że takowe są w produkcji to bardzo się cieszę i zaraz zaczynam szukać. :)
 
OP
OP
Acidez

Acidez

Aktywny użytkownik
Reakcje
812 0 0
Jak tak nie napisałem ;), wyraziłem tylko cichą nadzieję, bo sam się uganiam po aukcjach za naczepami do nich;)
Ahh, a taki sposób :) Zrozumiałem, że w końcu wzięli się za naczepy, czyli już do tego doszło :) Ale z tego co wiem (mogę się mylić) to modele IXO w 1:43 nie miały naczep i w tej skali będzie podobnie.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.865 386 20
Piękny ten Mack. (y)
Widzę, że Brekina kopiuje modele i ich malowania z IXO ze skali 1:43. Podejrzewam, ze skoro IXO nie robi naczep, to i Brekina nie będzie robić. No chyba, że zaczną robić z form serii gazetkowej ciężarówek USA i wtedy będzie szansa na naczepy w skali 1:87.
 

Podobne wątki