• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Konwersja UMF - konwersje modeli taboru

OP
OP
Ranger

Ranger

Znany użytkownik
Reakcje
2.441 7 1
Ale to są wózki od Pt47. Pt31 oryginalnie miały wózki typu "diamont". To, że po wojnie wymieniano wózki na nowszego typu, a czasem nawet doczepiano inne tendry, to druga sprawa.
Zgadza się. Ale od pewnego momentu prawie wszystkie Pt31 je miały.
Ja w swojej ofercie nie mam Pt47 więc dla mnie to są wózki do Pt31. Być może taki skrót myślowy.
 

Andrzej Harassek

Moderator For Prawdziwa Kolej Koleje Innych Krajów
Zespół forum
Donator forum
Reakcje
11.332 463 29
OK, napisałem to, żeby mniej znający temat koledzy nie pomyśleli, że to był typ wózka przewidziany do Pt31. A co do stwierdzenia, że "prawie wszystkie Pt31 je miały", to mam sporo zdjęć z lat 70, gdzie pod tendrem są oryginalne wózki "diamont". Ale oczywiście nie mam danych liczbowych...
 
OP
OP
Ranger

Ranger

Znany użytkownik
Reakcje
2.441 7 1
OK, napisałem to, żeby mniej znający temat koledzy nie pomyśleli, że to był typ wózka przewidziany do Pt31. A co do stwierdzenia, że "prawie wszystkie Pt31 je miały", to mam sporo zdjęć z lat 70, gdzie pod tendrem są oryginalne wózki "diamont". Ale oczywiście nie mam danych liczbowych...
Ja za to mam zdjęcia całej floty Pt31 z Lublina i okolic, które od pewnego momentu miały tylko te wózki.
 
OP
OP
Ranger

Ranger

Znany użytkownik
Reakcje
2.441 7 1
Ty2-529 to już czwarta odsłona modelu w ciekawym, kolorowym i jednocześnie bardzo trudnym malowaniu.
Tym razem model jest już wyposażony w nasze najnowsze części do parowozów. Ponad to dostał reflektory lustrzane, DCC oraz komplet polskich świateł.
Na zdjęciach wygląd ogólny modelu oraz detal, min sprężarka H11a4, wypukłe tabliczki ostrzegawcze, nowy inżektor Nathana.
 

Załączniki

Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Tabor 26
Tabor 49
Tabor 26
Tabor 25
Tabor 304

Podobne wątki