• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

U Luke'a na warsztacie

OP
OP
Luke

Luke

Znany użytkownik
Reakcje
2.180 1 1
Dobry wieczór Panowie,

Projekt: Żubr A80 dobiegł końca i co najważniejsze doczekał się sesji fotograficznej. Model powstał z żywicznego kitu autorstwa bielskiej manufaktury - Tololoko. Co ciekawe przednie szyby są wycięte laserem, nadbudowa skrzyni ładunkowej z blaszek, opony gumowe a klosze reflektorów i halogenów ze szkiełek od kolegi Piotra @eugen74 , dzięki wielkie!
Wykonanie i patyna by Me. Jest to wersja z wcześniejszą kabiną, w barwach PKS inspirowana fotką z postu klik.
I jak to w moich modelach nagminnie się zdarza kierowca zasiadł za sterem;)
Zapraszam do prezentacji:
Żubr-01.jpg
Żubr-03.jpg


Żubr-07.jpg
Żubr-09.jpg

Pozdrawiam,
Łukasz
 

Tomek M.

Znany użytkownik
Reakcje
9.549 68 0
U Ciebie Łukasz jak zwykle wieje nudą, nic tylko te starannie dopieszczone unikatowe modele:ROFL:
Pokazałbyś jakiegoś starego pożółkniętego permota z allegro, najlepiej z urwanym błotnikiem i porysowaną szybką;)

GENIALNE ARCYDZIEŁO:love::love::love:
 
OP
OP
Luke

Luke

Znany użytkownik
Reakcje
2.180 1 1
Dzięki Panowie, za bardzo miły odbiór "najstarszego" pod względem lat produkcji oryginału pojazdu z mojej kolekcji wozideł wszelakich(y)(y)(y)
Ten protoplasta Jelcza ma niesamowity urok, musicie przyznać:cool:

U Ciebie Łukasz jak zwykle wieje nudą, nic tylko te starannie dopieszczone unikatowe modele:ROFL:
Pokazałbyś jakiegoś starego pożółkniętego permota z allegro, najlepiej z urwanym błotnikiem i porysowaną szybką;)

GENIALNE ARCYDZIEŁO:love::love::love:
Dzięki! Miał być taki ładny prawie nowy agregat WD53 do Żuczka z łączności/energetyki stojący pod stacją trafo gdzieś na module, to mnie Tomaszu sprowadziłeś na "złą" drogę:devil: i postanowiłem się nad nim po pastwić jako, że nie mam w skrzyni ze skarbami żadnych prehistorycznych pojazdów o których piszesz...:p

Wyszło na razie takie coś, dla zobrazowania scenka:
Agregat-01.jpg

Agregat-02.jpg

Agregat-03.jpg
Pozdrawiam,
Łukasz
 
OP
OP
Luke

Luke

Znany użytkownik
Reakcje
2.180 1 1
Niezmiernie się cieszę, że scenka z agregatem i lafiryndą przypadła Wam do gustu(y) Dzięki wielkie!
Miało być na odwrót, agregat miał być tłem do innej scenki ale, że @Tomek M. wjechał mi na ambicję:p nastąpiła niesamowita zamiana ról, hihihi

Łukaszu..., agregat przepiękny:love:, ale chociaż jedno zdjęcie mogłeś wyostrzyć na tę "lafiryndę", i proszę Cię, nie stresuj dziewczęcia jakimiś radiowozami, weź tam postaw coś cywilnego:LOL:
"Lafi" jako, że jest to produkt przedpremierowy i dostałem ją do "potestowania" :ROFL::ROFL::ROFL: to gwiazdeczka czeka na swoją sesję zdjęciową wraz ze stosowną scenką rodzajową:cool: Więc, proszę o chwilkę cierpliwości;)

A tym czasem listonosz przyniósł jeszcze ciepłą nowość z bielskiej manufaktury (Tololoko) - żywiczne przyczepy dedykowane do Żubrów.
Jedna wersja z plandeką a druga z podwyższonymi burtami. Nadbudowa wykonana została z tektury wycinanej laserem. Do kompletu
oponki gumowe i trochę detali z blaszek.
Zubr-przyczepa-2.jpg

Pozdrawiam,
Łukasz
 
OP
OP
Luke

Luke

Znany użytkownik
Reakcje
2.180 1 1
Gdzie to można kupić, bo Tola to trzeba szukać, a potem siły czy podstępu użyć, aby coś dostać.
@Tomek M. ubiegłeś mnie, dzięki(y)

Ale powiem Wam Chłopaki, co usłyszałem przy pisuarze... manufaktura ma się niespodziewanie pojawić na giełdzie kolejkowej u mnie w Sosnowcu...

Czuję, że zwłaszcza z tej odkrytej wyjdzie małe arcydzieło :)
Piotrze będę się starał, obiecuje;)

Ale nie byłbym sobą gdybym kolejnego modelu nie wziął na warsztat....

Projekt: Jelcz 316

Psiknięcie pokładówką ładnie wyciągnęło detal druku od GPM'u oraz uwidoczniło miejsca gdzie należy jeszcze pobawić się w szlifowanie;)
Oczywiście lusterka i uchwyty na podszybiu poszły do wycięcia, gdyż zostaną zastąpione blaszkami.
Model ma docelowo być w barwach PKS'u
316-8.jpg

316-9.jpg
316-10.jpg

PS Teraz widzę, że jeszcze jakieś paproszki osiadły na firance, grrrro_O

Pozdrawiam,
Łukasz
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
W robocie 208

Podobne wątki