• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

U Luke'a na warsztacie

OP
OP
Luke

Luke

Znany użytkownik
Reakcje
2.180 1 1
Dzięki Chłopaki za miłe słowa i oceny "Leśniaka"(y)(y)(y)

Ale co by nie osiadać na laurach, powracamy do żywicznego potwora rodzimej produkcji, czyli:
Projektu: Jelcz 3W640

Jako że pojazd będzie pracował w Transbudzie i nie będzie sterylny, pomęczyłem troszkę wnętrze kipra i takie coś wyszło:
Jelcz-12.jpg

Jelcz-13.jpg

Jak oceniacie? Wyszło w miarę realnie? Coś dodać, zmienić?
Będę wdzięczny Panowie za sugestie i uwagi;)

Pozdrawiam,
Łukasz
 
OP
OP
Luke

Luke

Znany użytkownik
Reakcje
2.180 1 1
Jak dla mnie wyszło zajefajnie (y)Legancko tego ;).
Rewelacja te obtarcia wyszły. Ja bym już nic nie zmieniał.
Real w 100%(y)Widać, że już trochę styrany ten kiper.
Rewelacyjnie to wygląda(y)więc nic nie zmieniaj:)świetna robota.
Dzięki Chłopaki za Wasze opinie i oceny, tym bardziej ważne usłyszeć je od Was, modelarzy.:cool:

Kiper zrobiony książkowo, ja ze swej strony dałbym cienki filtr rdzy .
Dzięki, Andrzeju powiem tak, zrobiłem delikatne plamy brązu przy krawędzi kipra właśnie z takim założeniem (choć jest to mało widoczne na powyższych fotkach).

A teraz kolejna zapowiedz warsztatowa... będzie żywiczna parka: Pan Żubr i Pani Żubrowa, ona młodsza, a on starszy;) A może na odwrót, kto to wie:ROFL:

Projekt: Żubr A80
Żubry-01.jpg

Oczywiście kity złożone na sucho, więc może być (jest) coś krzywo:X3:

Pozdrawiam,
Łukasz
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.930 386 20
Żubr z nowszą kabiną na trilexach był pokazany jako tzw. "przedpremierowy" na targach poznańskich i bodajże się dwa albo trzy egzemplarze wtedy miały trilexy. Jak zaczął wychodzić seryjnie to miał stalowe felgi. Trilexy miały Żubry z poprzednią kabiną (tą z wystającym grillem i ryflami na boku).
Tu masz fotkę targowego:

4-2.jpg


A tu masz fotkę produkowanego seryjnie:

Żubr foto 001.png
 
OP
OP
Luke

Luke

Znany użytkownik
Reakcje
2.180 1 1
Wolę Jelcz, ale mimo top będę zaglądał i podziwiał dalsze efekty.
Jakby nie patrzeć na początku był Żubr... protoplasta poczciwego Jelonka.
A powiem Ci Piotrze, że bardzo ujęła mnie poniższa fotka i postanowiłem coś takiego stworzyć:
Żubr-PKS-01.jpg

Ciekawe modele. Ale ten z nowszą kabiną nie powinien mieć trilexów. One były już na innych obręczach.
Oooo Maćku, dzięki wielkie za cenną informację(y) Przyznam się, że ten detal uciekł mojej uwadzę:oops:

Pozdrawiam,
Łukasz
 
OP
OP
Luke

Luke

Znany użytkownik
Reakcje
2.180 1 1
Żubr z nowszą kabiną na trilexach był pokazany jako tzw. "przedpremierowy" na targach poznańskich i bodajże się dwa albo trzy egzemplarze wtedy miały trilexy. Jak zaczął wychodzić seryjnie to miał stalowe felgi. Trilexy miały Żubry z poprzednią kabiną (tą z wystającym grillem i ryflami na boku).
No Maciek to teraz dałeś mi wyzwanie na szukanie odpowiednich felg do młodszego egzemplarza... :niepewny:

Pozdrawiam
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
W robocie 208

Podobne wątki