• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Relacja Trix C-Gleis

ffox

Administrator
Zespół forum
Reakcje
3.454 12 0
#1
W tym wątku będę umieszczał wszystko co dotyczy torów Trix C-Gleis.
Używam tych torów już od kilu lat, więc śmiało mogę je polecić i stwierdzić, że jeśli chodzi o jakość, są wytrzymalsze od Roco geoLINE.

Na początek SM42-1021 oraz tory Trix C-Gleis z elektrycznie sterowanymi zwrotnicami rozjazdów.
 

X4EC

Nowy użytkownik
Reakcje
1 0 0
#4
Mam pytanie; których torów należy użyć jako uzupełniających do rozjazdów 236mm? Tam chyba odczepia się kawałek nasypu i uzupełnia takim klinem. Czy mógłby ktoś podać nr katalogowy oraz jaka ilość sprzedawana jest jednorazowo?
 

X4EC

Nowy użytkownik
Reakcje
1 0 0
#6
Tak, widziałem wcześniej ten katalog ale nadal mam wątpliwość odnośnie torów uzupełniających do rozjazdów. W jakich ilościach występują i czy w zestawie z nimi są te podcięte boki podsypki? Na rysunku zaznaczone są tylko te pełne odczepiane.
 

Marcus-Polonus

Aktywny użytkownik
Reakcje
245 2 0
#8
Odkopuję temat.
Czy w przypadku zwrotnic sterowanych elektrycznie przez dekoder jest potrzebny oddzielny układ zasilania, czy wszystko idzie bezpośrednio z torów bez walających się przewodów?
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Kolej podłogowa 17

Podobne wątki