• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

1:1 Transport żywca

axer1970

Znany użytkownik
Reakcje
142 1 0
#7
Amerykańskie. Znalazłem na szybko na potrzebę nieco innego humorystycznego pokazania tematu "transport żywca" i to na szybko znalazłem. Jeśli chodzi o transport żywca już tak na serio i tak trochę jeszcze inaczej to pamiętam, że jeżdżąc kiedyś często na wakacje na wieś widziałem jak rolnicy wozili na bazar żywiec na sprzedaż. Były to dwukołowe często przyczepki z taką klatką, albo powiedzmy inaczej - klatka na dwóch kołach. I to zaczepiali do traktora (lub wersja konna) i tak wozili wieprzki czy cielaczki na sprzedaż. A czasem jak wracali do domu z pustą taką przyczepką, to ktoś się zabierał jako pasażer w sposób, że wchodził do przyczepki i stojąc trzymając się klatki jechał. Śmiechu było pamiętam jak jeden rolnik w taki sposób podwoził z bazaru do domu swoją teściową:) Żałuję, że nie sfotografowałem:)
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Skala 1:1 9
Skala 1:1 121
Skala 1:1 68

Podobne wątki