• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Makieta domowa Tort 250x125 EP IV i V (umownie) skala H0

Przemekk

Aktywny użytkownik
MSMK
Reakcje
422 0 0
#5
Bardzo ładny tort!
Wykonany niezwykle starannie, dodane oświetlenie i trakcja, a do tego scenki rodzajowe. Chciałoby się, żeby każdy tort tak wyglądał ;)
 

mudol

Znany użytkownik
Reakcje
1.024 4 1
#6
Dokładnie, jestem pod wrażeniem ile zabawy zmieściłeś na stosunkowo małej powierzchni, jest czym jeździć, jest gdzie i jest co oglądać po drodze :) No i nocne zdjęcia robią robotę :)
 
OP
OP
M

mjasinsk

Aktywny użytkownik
Reakcje
514 57 11
#11
To moja pierwsza praca więc tym bardziej jestem wdzięczny za ciepłe słowa. Teraz jeszcze będzie sporo detailingu. Faktycznie jak na mała powierzchnię jest zabawa bo 2 składy mogą poruszać się niezależnie i dodatkowo można w tym samym czasie bawić się manewrami na dwóch niezleżnych bocznicach. Wszystko jest ucyfrowione łącznie z oświetleniem. Nagram jeszcze filmik z detalami bo szczególnie jestem dumny z telewizora w pomieszczeniu kamienicy i zniczy nagrobnych :p
 
OP
OP
M

mjasinsk

Aktywny użytkownik
Reakcje
514 57 11
#14
Lubię te ujęcia… szczególnie pierwsze… a na ostatnim księżyc ale nie umiem go dobrze sfotografować
 

Załączniki

Podobne wątki