• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Tło zamakietowe

T@MASZ

Nowy użytkownik
Reakcje
37 0 0
#41
Witam wszystkich serdecznie,

potrzebowałbym tło do makiety, właściwie panoramę 8 metrową do wydruku( w wysokiej rozdzielczości). Temat las + ew zabudowania. Jeżeli ktoś z Was dysponuje czymś takim chętnię kupię lub ewentualnie pomogę wydrukować.
Propozycję proszę na PW.
pozdrawiam
Tomasz
 

m_zntk

Znany użytkownik
Reakcje
11.618 177 14
#42
pixabay.com

zarejestruj się i masz masę zdjęć wysokiej rozdzielczości.



landscape-2020637.jpg


trees-1030014.jpg



qqq.jpg
 
Ostatnio modyfikowane przez moderatora:

Bolesław 102

Bolesław Wielki Znawca Wszystkiego
Reakcje
361 98 10
#49
Ja sobie wybrałem zdjęcie w sklepie redro.pl - zamówiłem jako naklejkę (wcześniej jako zwykłą tapetę) i nakleiłem na pilśnię 3mm lub spienione PCV.
Spienione PCV na dużej powierzchni jest dość i cieńkie (ok. 3,5 mm. grubości) chybotliwe więc, na podkład do tła nie bardzo się nadaje. No, chyba że tło będzie miało powierzchnię do kilkunastu cm2.:niepewny:
 

Misiek

Znany użytkownik
NAMR
Reakcje
5.063 140 0
#54
No właśnie, wystarczyło wrzucić w google "spienione pcv" i wybrać pierwszy lepszy sklep z konfiguracją zamówienia.

Nie napisałem, że mam spienione pcv o grubości 3mm :) jako podstawę tła ze zdjęciem, aczkolwiek posiadam i takie w szpargałach. Ale raczej jako białe/srebrne tło do innych zdjęć ;-) I ten materiał faktycznie jest giętki.

W każdym razie, niewielkie tło do zdjęć (50x26cm) jest na "piance" 5mm. Nie wiem czy to jest "spienione PCV", czy ma inną nazwę. Jest wystarczająco sztywne i lekkie. Jak pamiętam arkusz, z którego je ciąłem, to też taki był (sztywny i lekki).

Dla odmiany tło o wymiarach 100x50cm, naklejone na pilśnię 3mm jest dość giętkie oraz.. stosunkowo ciężkie w porównaniu z spienionym czy piankowym PCV.

Polecam wizytę w jakiejś firmie reklamowej, pewnie dadzą pomacać te materiały,.

20211203_175648.jpg
 
Ostatnio edytowane:
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Techniki modelarskie 2
Techniki modelarskie 6

Podobne wątki