• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Star 28, Autosan D50, zabudowy Autosana N113

jestrabh

Znany użytkownik
Reakcje
2.813 40 1
#62
No, ja też:) Mam nadzieję , że w ramach rekompensaty za obsuwę czasową będzie już przystosowany do systemu Faller:) Tylko postawię na drucie i będzie zasuwał:p
 
OP
OP
Ciemny

Ciemny

Aktywny użytkownik
Reakcje
857 6 1
#64
Witam. Sprawy związne ze starem spadły na bardzo daleki plan, model wyjdzie ale ciężko mi powiedzieć kiedy. Cześć osób otrzymała już zwrot zaliczek, bez utraty miejsca w kolejce. Wszystkie osoby, które chcą zwrotu proszę o informację na PW. Niestety sprawy z firmą którą prowadze zabierają mi mase czasu i nie ukrywam, że ten projekt leży i czeka.
Pozdr. Adrian
 

Adamzalesie

Znany użytkownik
Reakcje
283 45 10
#67
Brak kontaktu na PW, strona firmowa nie działa, ostatnia zarejestrowana bytność na forum ponad miesiąc temu, czy ktoś posiada jakąś inną możliwość kontaktu z kolegą?:(:confused:
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
W robocie 14
W robocie 15
W robocie 116
W robocie 95

Podobne wątki