• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Star 28, Autosan D50, zabudowy Autosana N113

MAnTonI

Aktywny użytkownik
Reakcje
172 1 0
#21
Jako pierwszy wyjdzie star z pierwszą, produkcyjną wersją budy, w planach na kolejny rok są jej następne wariacje.




Wszystko w swoim czasie, prezentował będę zdjęcia całego zestawu.


Gdyby ktoś chciał to pozostało ostatnie wolne miejsce rezerwacyjne na pierwszą partię modeli.
Tak. Poproszę przyczepe D50 i oczywiście wcześniej zamawiane 3 komplety kół do Stara.
 

Maverick

Znany użytkownik
Reakcje
395 37 5
#34
Jeżeli się da to poproszę dwa komplety
Maverick - w jakim temacie bo nie mogę odszukać :(
Dokładnie pomyliłem tematy bo przegladałem wtedy najnowsze wpisy i w tym co Mafo podlinkował a w pamięci utkwiła ostatnia linijka tamtego postu, w której jest mowa, że to dzieło popowe. Tak, więc informację "przyswoiłem" na tyle "dokładnie", że myślałem, że to był temat kolegi popowe ;) Także przepraszam za wprowadzenie w błąd.
Tak czasami bywa i niektórzy jednak są omylni. Trochę się koledze Maverickowi pomyliło... ;)
Zobacz Mafo co Ty robisz. Po co te złośliwe uszczypliwości? Po co takie głupie docinki pod moim adresem? Taka postawę powinien pokazywać i promować moderator? Jeśli tak uważasz to podpytaj może innych moderatorów, którzy Ci przypomną jaką postawę powinien zachować ktoś z takową funkcją na forum bo ewidentnie zapomniałeś.
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
W robocie 14
W robocie 15
W robocie 116
W robocie 95

Podobne wątki