• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Makieta modułowa wg norm Stacja Polanica-Zdrój

Kpt. Nemo

Łowca cech
Donator forum
Ekspert
Reakcje
20.032 494 29
Panowie, wniosek ten wysnułem na podstawie rozmów z twórcą tejże makiety, ba nawet zrobiłem chyba połowę skrzynek do niej, to nie złośliwość, to tak że czasem człowiek jest pewny czegoś, a czasem nie, w tym wypadku, szkoda, ale miałem przeczucie, i sprawdziło się.
Na nowej drodze życia modelarskiego wielebnemu Pawłowi wszystkiego najlepszego, jak to mówią.
Reszta jest tylko spekulacją.
 

popowe

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
1.944 15 2
Absolutnie również nie było w mojej wypowiedzi złośliwości. Raczej miłe wspomnienie. Sam się zastanawiam nad publikacją dla ciekawych wymiany zdań z twoją osobą.
 

Harry Potter

Znany użytkownik
Reakcje
2.384 71 3
Cóż, pięknie się zapowiadało i życie zweryfikowało... Szacun za dotychczasowe efekty, bo mi w tej mojej Nce to poziomu żenady nawet nieudalo osiągnąć..

Pozdr,...
 

Tempest

Znany użytkownik
Reakcje
549 1 0
No szkoda że makieta nie zostanie ukończona.:cry:

PadreP napisał(a):
W między czasie wracałem po trochu do h0 i zacząłem realizować budowę makietę stacji Łomża, gdzie aktualnie mieszkam. Tryb życia mam taki, że co i rusz zmieniam miejsce zamieszkania, a wiemy co nie co na temat rozmiarów zerówki.
Faktycznie zerówkę ciężko poupychać w walizkach. Kiedyś postanowiłem zawieźć moją BR-64 i kilka wagonów oraz zestaw startowy z Kofem do kolegi bo zaciekawiło go to a w H0 z synem makietę wtedy budował no i dwie średniej wielkości torby podróżne te zabawki zajęły.

Do takiego trybu życia to chyba N-ka nadałaby się bardziej niż H0 :niepewny:
A Z-etka byłaby pewnie Die Ideale Spur'em, że o wielkości T nie wspomnę :)
 

Tempest

Znany użytkownik
Reakcje
549 1 0
No ale moduły makiety pewnie mniej miejsca zająć mogą, chyba że chce się odwzorować jakieś obszerne połacie pól czy lasów.
 

Tempest

Znany użytkownik
Reakcje
549 1 0
A może chodzi o to aby tych modeli przypadkiem nie zgubić ? :D

Chociaż z punktu widzenia producenta to szczał w stopę. Mniej pudełek w szafach się zmieści. :D

Ja po ostatnim zakupie 4 modeli w 1:32 .... ale ... samolotów osiągnąłem 100% wypełnienia przestrzeni gdzie mógłbym te pudła upychać.:cry:
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Makieta i moduł 0 215
Makieta i moduł 0 15

Podobne wątki