• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Mój ZNTK ST44

MisioPas

Aktywny użytkownik
Reakcje
548 4 0
#41
OP
OP
pado

pado

Znany użytkownik
KKMK
Reakcje
4.495 33 0
#44
@Misiek ty tu nie śmieszkuj w temacie Gagara Flesia, bo jak dobrze wiemy on i tak wyprzedza o lata świetlne twór Minitrixa :)

Silnik jest uniwersalny. Duży i solidny. Taki sam dają do BR140/E41. Ale jakby go wsadzić w telefon do wibracji to sąsiad piętro niżej by go czuł na ścianach :)
 
OP
OP
pado

pado

Znany użytkownik
KKMK
Reakcje
4.495 33 0
#47
Cześć chciałbym pokazać Gagarina po konwersji i reanimacji twarzo-czaszki ;)
Model dotarł do mnie, niestety w stanie lekkiego uszkodzenia buźki...
20231005_203424.jpg
po kilku zabiegach chirurgicznych udało się go do doprowadzić do stanu używalności i teraz wygląda tak ;)
20231005_203433.jpg
20231005_203447.jpg
Zaraz zabieram się za kolejne ;)
 
OP
OP
pado

pado

Znany użytkownik
KKMK
Reakcje
4.495 33 0
#57
@sebek1974 - tło to kolejny kalendarz 3 częściowy z wielkiego marketu w cenie ok 7 czy 8 zł za sztukę. Co jakiś czas zaglądam do takich sklepów i szukam. Na dioramy są idealne.

@Harry Potter staram się jak mogę. Mam okresy lepsze i gorsze... ale powoli pcham coś do przodu. No i robię co jakiś czas zmianę ;)
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
K
Tabor 48
A
Tabor 14

Podobne wątki

  • K
    ST44 (numer)
  • A
    ST44