• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

SP47 na podwozie BR 132

OP
OP
pado

pado

Znany użytkownik
KKMK
Reakcje
4.474 33 0
#65
No jak to co. Swojej produkcji wagony 111A i 112A :)
20180516_005252.jpg
lada dzień za nie się zabiorę i będę wiedział czy są ok. Póki co to podkład na nich dosycha od dwu tygodni :cool:
 
OP
OP
pado

pado

Znany użytkownik
KKMK
Reakcje
4.474 33 0
#67
brakuje mi w tym wagonie wypukłego połączenia ściany z dachem - będziesz coś naklejał?
Grześku ale te wagony mają połączenie pudeł z dachem na płasko. Wpisz w necie wagon 111A i 112A i zobacz. Do tych wagonów będą doklejane zderzaki i przejścia gumowe na czołach.
 

Astro

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
9.766 301 15
#68
Screenshot_20180615-155932.png
Może to nie ten wagon ale wrzucam w gógla i wyskakują mi różne wersje ale wszedzie są linie o tę lekką wypukłość pytam.
 
OP
OP
pado

pado

Znany użytkownik
KKMK
Reakcje
4.474 33 0
#69
Zobacz załącznik 579665
Może to nie ten wagon ale wrzucam w gógla i wyskakują mi różne wersje ale wszedzie są linie o tę lekką wypukłość pytam.

A o tą wypukłość. Ale ona w realu odstaje na jakieś 20 mm . Po przeskalowaniu 220 krotnym to będzie miała ok 0,1 mm grubości. Po jednym szlifowaniu zejdzie ;) Do tego będzie inny problem technologiczny. Przy maskowaniu i malowaniu wagonu zaczną sie robić jaja i farba zacznie krzywo wychodzić. Samo połączenie farby załatwi sprawę ;)