• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Skromna kolekcja Transbudu

Zbigniew Gałczyński

Moderator Działu Tabor
Zespół forum
Reakcje
3.982 28 1
#23
Prawda Maćku teraz już tylko z "rynku wtórnego". Ach wielka szkoda ,że Paweł nie robi tego nadal :(
Dziś kiedy już posiadam jako takie zdolności aby to złożyć -kupił bym kilka zestawów :rolleyes:
@jestrabh - to też prawda tyle tylko, że ciężko to trafić no i kwota o której wspomniałeś.
 
OP
OP
Puzon Gagarina

Puzon Gagarina

Aktywny użytkownik
Reakcje
183 14 0
#36
Witam
Dzisiaj chciałbym zaprezentować Pragę V3S z zestawu SVD. Może nie jest to transbud ale postanowiłem ja tu wstawić. Model sklejałem ja, jest to moja pierwsza zrobiona ciężarówka, dlatego proszę o konstruktywną krytykę. Pokryty jest farbą błyszczącą, jeszcze nie kładłem lakieru, dlatego spytam się co zrobić, zostawić ją błyszcząca czy też zrobić matową.
IMG_20230204_114627.jpg
IMG_20230204_111501.jpg
IMG_20230204_115044.jpg
IMG_20230204_114733.jpg
 
OP
OP
Puzon Gagarina

Puzon Gagarina

Aktywny użytkownik
Reakcje
183 14 0
#37
Dodam jeszcze, że tylna rejestracja sie gdzieś zapodziała dlatego pomalowalem tylko na żółto. Burty nie są przyklejone dlatego mogą trochę odstawać
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.568 386 20
#39
Jak na SDV i jego spasowanie elementów to model wyszedł Ci bardzo dobrze. Ja bym go zrobił w satynie, bo teraz to wygląda jak mokry, tuż po deszczu.
 

Podobne wątki