• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Semafory, wskaźniki związane z PKP

Harry Potter

Znany użytkownik
Reakcje
2.446 72 3
#21
Sygnalizatory wyglądają bardzo dobrze.
Zobacz załącznik 1013096
Są drobne i filigranowe. Wyglądają na wydruk 3d.... czy są nim w całości to nie wiem. Mają ładne światło. Niebawem je zamontuję na swojej dioramie to zaprezentuje z resztą infrastruktury. Póki co to staram się podnieść z łóżka po spotkaniu z rotawirusem :/
Czyli jak widzę, można zamawiać...
Produkt i wykonawca OK.

Dzięki za info i zdrowia...

Pozdr,...
 

MisioPas

Aktywny użytkownik
Reakcje
549 4 0
#22
jak trafiłem na te semaforki na aledrogo - zastanawiałem się czy brać. Ale po takiej rekomendacji .... :)

zdrowia już życzyłem, ale tego nigdy nie za wiele.
 
OP
OP
pado

pado

Znany użytkownik
KKMK
Reakcje
4.517 33 0
#23
No udało się wrócić do formy po prawie 3 dniowych atrakcjach. W temacie sygnalizatora to jestem bardzo pozytywnie zaskoczony.
Sama tarcza i podstawa to wydruk 3d. Masz to rurka mosiężna. Całość wykonana solidnie. Swoje semafory musiałem troszkę utopić w terenie, bo były za wysokie. Poniżej fotka sygnalizatora prosto z pudełka.
20231116_204049.jpg
Po obniżeniu wyglada to tak...
20231116_231817.jpg 20231116_231808.jpg 20231116_231641.jpg
W całości prezentuje się wg mnie bardzo dobrze. Śmiało polecam. Muszę jeszcze tylko podłączyć oświetlenie jak się uda ;)
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
A
Budownictwo i pozostała infrastruktura 3

Podobne wątki