• Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Salon Hobby Poznań 2009 prelekcje.

K

Kpt.Nemo

Gość
#1
Panowie bo jedyna Pani odwiedza nas nieczęsto.

Ponieważ zaszczyt organizacji części gawędziarskiej tegoż wydarzenia na mnie spadł, zapraszam chętnych, którzy chcieli by przedstawić jakoweś zagadnienie modelarskie, lub związane z historią kolei, w formie czy to prelecji czy epickiej opowieści do pilnego skontaktowania się z moją skromną osobą.
Pamiętajcie jest to jedna z nielicznych okazji aby się i swe wiadomości/umiejętności zaprezentować.

Ja z nieskrywaną przyjemnością widziałbym na miejscu pierwszym Pana Piotra Pawła (przepraszam za ewentualną zamiane kolejności) z wykładem na temat sterowania itp. w temacie którym jest on niekwestionowanym autorytetem, nie tylko dla mnie.
Monsieur Krzysztof Koj jako towarzysz jego na pierwszym miejscu, ze swą niezmierzoną wiedzą na tematy nas najbardziej interesujące.

Itd.itd. moge tylko prosić, zmusić nie dam rady.
 
Reakcje
10 0 0
#2
Kapitanie a kiedy odbeda sie te prelekcie bo chce w nich uczestniczyc jako sluchacz.
Wyklad na temat Marklina nikogo nie zainteresuje. Pozostaje mi wmieszac sie w tlum sluchaczy
 
OP
OP
K

Kpt.Nemo

Gość
#3
jedrzej napisał(a):
Kapitanie a kiedy odbeda sie te prelekcie bo chce w nich uczestniczyc jako sluchacz.
Wyklad na temat Marklina nikogo nie zainteresuje. Pozostaje mi wmieszac sie w tlum sluchaczy
Pewnie w sobotę, około południa, wszystko jest do ustalenia, a jeśli masz coś do powiedzenia w temacie Marklina, np. historia początki etc. etc. niejednen z chęcią posłucha.
 

Podobne wątki