• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

INFO Rolki serwisowe nakładane na tory

Konrad 0

Moderator Skala 0 (1:43.5)
Zespół forum
Reakcje
294 0 0
#1
Firma Brahmer-Modellbau sprzedająca swoje produkty głównie na ebay.de ma w ofercie rolki serwisowe do lokomotyw. Rolki nakłada się wprost na torowisko, a na nich lokomotywę i można testować. Do tego ciekawym, wygodniejszym i tańszym rozwiązaniem jest dokupienie do paru kompletów rolek także odcinka bezrolkowego zarówno pod tender jak i pod przednią oś wózka lokomotywy.

Dokupuję właśnie do swoich rolek moduł 10 cm pod tender i pod pojedynczą oś nienapędzaną. Jeśli ktoś jest chętny, to mogę dorzucić do mojej przesyłki.
 

Załączniki

Bararara

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
#2
Firma Brahmer-Modellbau sprzedająca swoje produkty głównie na ebay.de ma w ofercie rolki serwisowe do lokomotyw. Rolki nakłada się wprost na torowisko, a na nich lokomotywę i można testować. Do tego ciekawym, wygodniejszym i tańszym rozwiązaniem jest dokupienie do paru kompletów rolek także odcinka bezrolkowego zarówno pod tender jak i pod przednią oś wózka lokomotywy.

Dokupuję właśnie do swoich rolek moduł 10 cm pod tender i pod pojedynczą oś nienapędzaną. Jeśli ktoś jest chętny, to mogę dorzucić do mojej przesyłki.
Hello
Dopiero teraz natknąłem się na ten wpis. Pokazana konstrukcja jest łatwa do zrobienia. Ciekawe ile kolega płaci za komplecie