• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Reaktywacja kolekcji - FH-12

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.845 386 20
"Świniowóz" z Magnumką to jeden z ciekawszych modeli z tamtych lat. Podoba mi się.
NG w barwach czechosłowackiej firmy transportowej też bardzo ciekawy. Kawał historii.
 
OP
OP
FH-12

FH-12

Znany użytkownik
Reakcje
1.932 5 1
Dziękuję Panowie za opinie. Dziś coś dla mnie nietypowego, gdyż nie jestem wielkim fanem "Amerykańców" ale ten Mack jest wyjątkiem. Od zawszę bardzo podobała mi się ta konstrukcja, a gdy wyszedł model w tak kultowym malowaniu to momentalnie zapadła decyzja o zakupie.

3. Mack RS700 "Rubber Duck" Brekina - USA

53575602617_141188b337_c.jpg

53576681318_197faf6532_c.jpg

53575602592_182671dbc0_c.jpg


Pozdrawiam.
 

Kot Prezesa

Znany użytkownik
Reakcje
1.887 0 0
Dziękuję Panowie za opinie. Dziś coś dla mnie nietypowego, gdyż nie jestem wielkim fanem "Amerykańców" ale ten Mack jest wyjątkiem. Od zawszę bardzo podobała mi się ta konstrukcja, a gdy wyszedł model w tak kultowym malowaniu to momentalnie zapadła decyzja o zakupie.

3. Mack RS700 "Rubber Duck" Brekina - USA

Zobacz załącznik 1040107
Zobacz załącznik 1040108
Zobacz załącznik 1040109

Pozdrawiam.
Bardzo ciekawy model. Myślę, że isiodłany ciekawą naczepą jeszcze by zyskał.
 
OP
OP
FH-12

FH-12

Znany użytkownik
Reakcje
1.932 5 1
A co z kolekcją fikcyjnej firmy transportowej? Nadal istnieje? I kiedy zaprezentujesz modele które wstawiasz na Instagramie?
Część modeli, które prezentuje na instagramie są w innym moim temacie. Fikcyjna firma to przeszłość, dawne dzieje ale może kiedyś powrócę do tego tematu.


Bardzo ciekawy model. Myślę, że isiodłany ciekawą naczepą jeszcze by zyskał.
Właśnie bardzo brakuje mi tutaj bardzo "ogon" w postaci cysterna do paliw, oczywiście z juesej.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.845 386 20
Świetny ten Mack. Tu przynajmniej zrobili prawidłowej długości ramę, bo większy "kuzyn" z IXO jest w tym miejscu mocno skopany.
 

Tomek M.

Znany użytkownik
Reakcje
9.527 68 0
Świetny ten Mack, nie zbieram filmowych ciężarówek więc postawiłem na inne malowanie, co do ogona to brekina coś tam zapowiedziała, pytanie kiedy i w jakiej jakości to będzie:niepewny:
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Samochody ciężarowe 106
Samochody ciężarowe 14
Samochody ciężarowe 328

Podobne wątki