• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Rajdowe samochody w skali 1/24

OP
OP
D

Drozdzik

Znany użytkownik
Reakcje
1.519 0 0
#4
Cześć. To już trzecia ukończona rajdowa Toyota Celica ST185 w mojej kolekcji. Z góry dziękuje za oceny i komentarze oraz chciałbym serdecznie podziękować za bardzo miły akcent w postaci autografu na grafice - Ogromne DZIĘKUJE Panie "HOŁEK" i pozdrawiam Team Hołowczyc, może kiedyś tu "Hołek" zajrzy i napisze komentarz kto wie;) Pozdrawiam Darek
H1.jpg
H2.jpg
H3.jpg
H4.jpg
H5.jpg
 
OP
OP
D

Drozdzik

Znany użytkownik
Reakcje
1.519 0 0
#14
Cześć. Na początek Życzę Kolegom Wszystkiego Dobrego na Nowy 2024 Rok. Dziś przypada rocznica założenia mojej galerii na forum, więc przygotowałem coś na tę okazję. Na dzień dzisiejszy w gablotkach jest pięć modeli , a szósta czeka na kolejny model. Teraz kilka słów o kąciku rajdowym. W tle za gablotkami wisi plakat rajdowego Forda Focusa WRC z Rajdu Australii 2001 za kierownicą Carlos Sainz . Gablotki oświetlone wewnętrznie ledami. Zamontowany przełącznik on/off dla świateł Subaru / zamontowany odtwarzacz mp 3 + schowane głośniki - na karcie mam wgrane dżwięki rajdowej Toyoty Celica" Hołka" z Rajdu Polski 1996 / Rajd Elmot 1996 / Rally Hebros 1996 oraz Subaru z Rajdu Barbórki 2000 także jest głośno " ryk silnika oraz strzały z układu wydechowego jest moc:) Dodam kilka zdjęć jak to wygląda Pozdrawiam Darek.
g1.jpg
g2.jpg
g3.jpg
g4.jpg
g5.jpg
 
OP
OP
D

Drozdzik

Znany użytkownik
Reakcje
1.519 0 0
#16
Widzę jeszcze jedno miejsce na Subaru.:)
Kolega chyba wie co mam w szafie za pudełka z modelami :) Ale proszę się nie sugerować źe będą tylko marki Subaru i Toyoty :) . Ogólnie to czekam na wznowienia modeli - chętnie bym złożył np. Celice Rajd Safari / Focusa Wrc i kilka innych , może w tym roku coś się pojawi fajnego.
 

Irokez46

Znany użytkownik
Reakcje
10.408 47 0
#17
Celice Safari to i ja chętnie bym znowu sobie zrobił. Może Tamiya kiedyś wznowi ten model chociaż ja bardziej czekam na Mercedesa C-Klasę z wyścigów DTM w żółtym malowaniu.:love: To był model, od któregoś za dzieciaka rozpocząłem przygodę z 24-ką.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.904 386 20
#20
Kapitalnie wyglądają te modele. Oświetlone Subaru chyba najciekawiej wygląda.
Jedna mała uwaga - diody oświetlające gablotkę przesunąłbym do przodu, tak żeby bok samochodu też był oświetlony, bo przy obecnym usytuowaniu diod, bok pozostaje w cieniu.
Poza tym gratuluję wykonanych modeli. (y)