• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Rajdowa 43-ka irokez46

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.404 108 2
#21
Toyota świetna aż się marzy diorama pt. Toyota w błocie po dach.
A wracając do Lancii Stratos też są wspaniałe, i jak na nie patrzę to tylko Poloneza Stratosa brakuję.:ROFL:
 
M

Maverick

Gość
#22
Toyota świetna aż się marzy diorama pt. Toyota w błocie po dach.
:ROFL:
Oj nie sądze aby Irokez dal się namówić na taką "dewastację" tego wspanialego modelu, choć pomysl muszę przyznać na prawdę fajny.

A wracając do Lancii Stratos też są wspaniałe, i jak na nie patrzę to tylko Poloneza Stratosa brakuję.:ROFL:
Tego poloneza nazywają "Strato-Polonez" i kilka razy widzialem na allegro model tego Strato-poloneza. Byla to przeróbka/samoróbka z poloneza KAP i muszę powiedzieć, ze wszystkie które widzialem wyglądaly na prawdę fantastycznie i byly profesjonalnie wykonane i od dluższego czasu zastanawiam się nad wykonaniem takiego modelu bo byl by swietnym uzupelnieniem mojej kolekcji rajdówek... a kto wie może Irokez pokusilby się o zrobienie takiego modelu? :gwizd:
 
OP
OP
Irokez46

Irokez46

Znany użytkownik
Reakcje
10.408 47 0
#23
Kolejne modele rajdowe z kolekcji.Tym razem Subaru Legacy z HPI oraz Mitsubishi Lancer z rajdu Dakar.Model wyprodukowany przez Vitesse.

3978373756_3043e07910.jpg
SAM_7821.jpg
SAM_7822.jpg
SAM_7823.jpg
SAM_7824.jpg
Mitsubishi-Lancer-Dakar09-01.jpg
SAM_7841.jpg
SAM_7842.jpg
SAM_7843.jpg
SAM_7844.jpg
 
M

Maverick

Gość
#24
Subaru z HPI wykonane w najwyższym z mozliwych chyba standartów tej firmy. Ten model Subaru nie jest moim ulubionym Subaru i zdecydowanie wolę 5tki czy Impreze. Ale ten ma bardzo klasyczne i swietne barwy choć już "ocenzurowane".
Mitsubishi to niby inna bajka bo kompletnie inny rodzaj rajdu ale dla mnie to nie ma znaczenia bo lubię wszystko co "w sportowym" malowaniu. Modele Vitesse może nie są tak perfekcyjnie wykonane ale mi to nigdy nie przeszkadzalo bo są równie piękne.
 
M

Maverick

Gość
#27
Mimo wszystko peugeot jest najlepszy i brak mi go w kolekcji jakby co ;) VW są równie fajne i ja niestety mam tylko dwa z tej serii czyli tych 4-ech.
 
M

Maverick

Gość
#36
Zawsze mi się podobaly focusy w rajdowych malowaniach i też mam ich kilka sztuk w swojej kolekcji. Z dzisiaj pokazanych podobają mi się wszystkie z jednym malym ale a mianowicie ten pierwszy focus to model w którym grill przedni i maska jest innego typu jak pozostale dwa, które uważam za zdecydowanie ladniejsze.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.903 386 20
#38
Fordziki ciekawe i właściwie wszystkie mi się podobają. Natomiast jak dla mnie, to za grube anteny w stosunku do wielkości modelu.
 

arko5

Aktywny użytkownik
Reakcje
545 0 0
#39
Mnie coś te Focusy nie pasują. Coś w światłach przednich mi nie pasuje. Swego czasu sprzedałem swoje Auto-arty i wymieniłem na IXO ;)
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Skala 1:43 14
Skala 1:43 203
Skala 1:43 37
Skala 1:43 318

Podobne wątki