• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Różne - Brodagaz

OP
OP
Brodagaz

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.410 108 2
#66
Jakoś zawsze wolałem Toyotę Celicę, ale ta Supra rzeczywiście jest ponad czasowa.
Celici mam dwie w 1-1 , 6 generacją z 1996 roku 1.8 jeżdzi córka a 7 generacją z 2001 jeżdzi żona ( 1.8 143km), jak kiedyś będzie w 1-18, 6 lub 7 generacja w normalnej kasie to na pewno u mnie zagości :). Taka ciekawostka że obie Toyoty są w lepszym stanie mechanicznym niż nie jeden samochód 7-8 letni :)
 

Magic

Znany użytkownik
Reakcje
4.645 33 4
#67
Nie ma się co dziwić, ja jestem zakochany w Lexusie, nigdy nie kupiłem choć byłem blisko, najbardziej marzyła mi się właśnie japońska wersja czyli Toyota Celsior. Jeden z naszych kolegów, którego nie ma już na forum, miał LS400 w wersji USA, zrobił nim +500tys km i nie narzekał na nic poza rudą, ale to zrozumiałe bo mieszkał w Illinois, a tam wilgoć zeżre wszystko. Ta Toyota nie dosyć że stylistycznie była rewolucją to i jej silniki były takie same jakie otrzymał Lexus. Jedne z najlepszych jakie wyszły u Toyoty.
Nawet po latach, mając odpowiednia kwotę bym celował w LS430 zamiast nowego auta.