• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

1:25 Pruski pociąg K.P.E.V (1:25)

AdrianL

Aktywny użytkownik
Reakcje
20 0 0
#1
Tak sobie męczę chwilami dodatkowo model pociągu z okresu,który w ostatnim czasie najbrdziej mnie interesuje. W Składzie parowóz P3.1 oraz wagony osobowy boczniak i brankard bagażowy.
Do tego powstaje właśnie pruska platforma na wózkach oraz parowóz G 7.1
Zdjęcia takie sobie na warunki domowe.Na wiosnę wyjdę z całością na dwór i zrobię pełny skład w plenerze.Dodam na koniec,że każdy z tych modeli będzie wydany nakładem wydawnictwa ANSWER.


PS.Na jednym ze zdjęć widoczne porównanie starego ze starszym-morda w mordę pruski dziadek z rekinem Pm 3.

pozdrawiam
Adrian Wandtke

6.JPG
 

Załączniki

  • 118,3 KB Wyświetleń: 340
  • 105,9 KB Wyświetleń: 370
  • 197,3 KB Wyświetleń: 353
  • 116,9 KB Wyświetleń: 337
  • 144,8 KB Wyświetleń: 317
  • 164,6 KB Wyświetleń: 303
  • 136,6 KB Wyświetleń: 328
  • 173,2 KB Wyświetleń: 349
  • 151,6 KB Wyświetleń: 357
  • 147,3 KB Wyświetleń: 359
  • 172,3 KB Wyświetleń: 426
  • 178,3 KB Wyświetleń: 441
  • 161,2 KB Wyświetleń: 423
Ostatnio modyfikowane przez moderatora:

Viking_BB

Nowy użytkownik
club 0
Reakcje
4 0 0
#3
Ech... i co ja robię tuuuu... za jakieś 4-5 lat (nie mam na hobby za dużo czasu) zeskanuję sobie answera i przeskaluję do 1:45 :) Te trzyosiowe boczniaki mają w sobie jakiś czar, i pomyślcie jak musiały piszczeć na ciasnych zakrętach!
 

Andrzej Px48

Aktywny użytkownik
KMK N-orma
Reakcje
60 0 0
#6
Parowóz i wagon bagażowy są dostępne w ofercie firmy Answer. czekam tylko z niecierpliwością na tego ,,boczniaka".
 
OP
OP
A

AdrianL

Aktywny użytkownik
Reakcje
20 0 0
#7
Wagon boczniak od bardzo dawna czeka u wydawcy do druku.Oprócz tego kilka innych wagonów których nie pokazywałem-może kiedys to zrobie.
 
OP
OP
A

AdrianL

Aktywny użytkownik
Reakcje
20 0 0
#11
W Polanowie szlajałem się w zeszłe wakacje.Od STB róznica jest taka,że tam coś jeszcze się zachowało(równiny stacyjne,perony,budynek dworca-ale ty to wiesz)Klimaty podobne,ale Linia Słupsk-Budowo to jest jednak wyjątkowa.
 

Ostatni

Znany użytkownik
Reakcje
195 3 0
#14
hehe, czarna i czerwona olejna -Śnieżka chyba :), Adrian będzie lepiej pamiętał.
Answer wszystkie modele kolejowe wydaje w cyfrze bo schodzi kilkanaście do max 50 modeli i nie opłaca się drukowac w ofsecie :)
EN57 zeszło tylko 18 szt i BARDZO !!! dużo poszło na przemiał
 
OP
OP
A

AdrianL

Aktywny użytkownik
Reakcje
20 0 0
#15
Niestety nie przywiązuję wagi do numerów farb.Wybieram na oko. Zabawa w numery farb,"rale srale" to tylko w przypadku nowoczesnego taboru gdzie odwzorowuje sie konkretny tabor konkretnego przewoźnika. Parowozy zgodnie z normą malowania wychodziły tylko z fabryki (a i tu są wątpliwości) i czasem z napraw. W trakcie okresowych malowań brano takie farby jakie były-co parowóz to inaczej. To samo tyczy się sprzętu wojskowego. Nawet jeżeli kilka wozów wypuszczono z ZNTK w takim samym odcieniu to paru tygodniach każdy wyglądał inaczej.
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Skala 1:25 7

Podobne wątki