• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Problem z Piko SmartControl

Konrczar

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
#1
Witam
chciałbym otrzymać jakąś pomoc z resetem. Ostatnio sobie kupiłem sterowanie od piko. problem w tym że kabli do torów jeszcze nie mam ani loko z dekoderem( za niedługo powinien przyjść). Rozpocząłem od sprawdzenia czy działa, później opcje itd. następnego dnia wszedłem w programowanie, tor główny i nie świadomie wpisałem adres, cv i wartość. zatwierdziłem i wywaliło mnie do sterowania lokomotywą. na ekranie manipulatora jest wyświetlona skrzynka z strzałką do góry. W nic nie mogę np. w mode wejść w konfiguracje,przebiegi. Prosiłbym o szybką pomoc jak to naprawić :I
 

Załączniki

OP
OP
K

Konrczar

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
#5
ta "skrzynka" to jest blokada która umożliwia prowadzenie tylko jednej lokomotywy bez możliwości przełączania. Włącza się tą funkcje klawiszami:
Mode+0
 

Podobne wątki