• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Usługi Precyzyjne toczenie

Status
Zamknięty, nie możesz umieszczać tu nowych wpisów.

Piotr Kozłowski

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
1.175 11 0
#1
Witajcie. Z racji tego, że już trochę rzeczy mi się nazbierało postanowiłem stworzyć gotową ofertę różnego rodzaju dodatków do taboru i makiet. Na życzenie mogę wytoczyć jedną sztukę z każdego elementu i nie ma potrzeby zamawiania większej ilości. Jeśli masz pytania, potrzeba czegoś innego pisz na priva a postaram się pomóc.
Koszty wysyłki 9zł priorytet lub 13zł paczkomat Inpost.

1. Wskaźnik W17 (Ukres) Cena za sztukę nie malowaną 3zł, malowane 6zł
Ukresy.JPG Ukres W17(2).jpg Ukres W17.jpg

2. Trąbki do lokomotyw PIKO EU06,EP07,EP08,EU07,ET41,SU45,SP45 nisko i wysoko tonowe cena za sztukę 6zł niemalowana do samodzielnego złożenia , z montażem na gotowo na modelu 50zł

1.jpg IMG_2288.JPG IMG_2295.JPG EU07-327 i 323.jpg 20210603_141253_HDR.jpg

3. Gwizdawka do parowozu( na zdjęciu jest akurat do modelu Ok1) Cena za sztukę 10zł
Gwizdawka Ok1 (2).JPG Gwizdawka Ok1.JPG

4. Cumy, polery portowe cena za sztukę 5zł
Cumy portowe 3.jpeg Cumy portowe 2.jpg Cumy portowe.jpg

5. Zbiorniki do wagonów Cena za sztukę 5zł(na zdjęciu 3 rodzaje zbiorników do wagonu Uacs) najlepiej podać jaki wymiar jest potrzebny:
Zbiorniki 3.jpg Zbiorniki.jpg Zbiorniki 2.jpg
 
Ostatnio edytowane:
OP
OP
Piotr Kozłowski

Piotr Kozłowski

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
1.175 11 0
#3
6. Zderzaki do wagonów nietypowe odwrotne do normalnych( na foto zderzaki do wagonów Eamnos, Eamnoss) komplet 4szt 20zł
Zderzaki.jpg Zderzaki 3.jpg Zderzaki 2.jpg

7. Wykrojniki szybek do lamp w lokomotywach. Na życzenie każdy rozmiar cena za wykrojnik 50zł
Wykrojnik.jpg Wykrojnik 2.jpg
 
Ostatnio edytowane:
Status
Zamknięty, nie możesz umieszczać tu nowych wpisów.