• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Posypka. Taki patent. Co sądzicie

przemek77

Znany użytkownik
Reakcje
1.113 7 0
#1
Kilka dni temu przyszło mi sprzątać stary warsztat/szopę. Wśród "przydasi" trafił się stary gąbkowy wałek którym ktoś kiedyś coś malował farbą olejną (sądząc z puszek stojących na półkach) a, że coś mnie tknęło złapałem kawałek papieru ściernego, jakąś, starą deskę, trochę wikolu rozrobiłem z wodą i tak na szybko wyszło coś takiego...
IMG_20230323_080933.jpg

Myślicie, że nada się to to do zastosowania zamiast posypki?
 
OP
OP
przemek77

przemek77

Znany użytkownik
Reakcje
1.113 7 0
#3
Wyszło ci coś na kształt posypki typu "fine turf". Zwykle tego typu posypki używa się do imitacji drobnej zieleni.
akurat taki kolor był na wałku.... jest jeszcze szary... co mi szkodzi... tak czy wszystko jest przeznaczone na śmieci... dawno temu na pierwszej w swoim życiu "makiecie" trawę robiłem z gąbki do kompozycji kwiatowych
 

Podobne wątki