• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Model fabryczny Platforma do przewozu szyn typu SS65 Köln

Konrad 0

Moderator Skala 0 (1:43.5)
Zespół forum
Reakcje
294 0 0
#1
Firma Schnallenkamp oferuje od sierpnia 2016 roku platformę do przewozu szyn SS65 typu Köln. Wagon będzie występował w 18 wersjach oznakowania, m.in. : DRG, DB epoka 3, 4, DR epokoa 3,4, SNCB, CFL, ÖBB. Skala 1:45. Cena wagonu to 189 € a w zestawie 3-ch sztuk 550 €.
(Foto: SNM)

Schienenwagen-SS-Köln.jpg


Drehgestelle-mit-Ketten-gesichert.jpg Bremserbühne-oder-Bremserhaus.jpg Abgenommene-Rungen.jpg Version-mit-Schraubenkupplung.jpg Bremsanlage.jpg Frei-tragende-Kurzkupplungskulisse.jpg
 
Ostatnio edytowane:

Jacek765

Znany użytkownik
GGM
SMK Katowice
NAMR
Reakcje
3.272 61 2
#3
Piękny wagon. Wydaje mi się że powinien mieć więcej progów ladunkowych.
Co to za firma?
 

Jan Bednarczyk

Znany użytkownik
Reakcje
1.469 12 6
#4
Witaj Jacku. Co do progów ładunkowych, też to zauważyłem, jest to model wagonu firmy Schnallenkamp, taki sam jak wstawił kolega Konrad w pierwszym poście, ale to jest model przeceniony z 200 euro na 100 więc przymykam oczy na te naprawdę małe usterki. Zakupiłem go przez przypadek, przeglądałem ich stronę w poszukiwaniu innych części do moich modeli i zobaczyłem tę promocję, poprosiłem kolegę z naszego forum o pomoc w zakupie i w ten sposób zostałem jego właścicielem. Wagon był tylko do kupienia z czasów II epoki DRG. Tak dokładnie to obejrzę ten wagon jak będę miał troszkę więcej wolnego czasu, być może wykonam zdjęcia w lepszym świetle, na teraz chciałem go tylko pokazać, może uda mi się dorobić te drewniane belki. Pozdrawiam.
 

Jacek765

Znany użytkownik
GGM
SMK Katowice
NAMR
Reakcje
3.272 61 2
#5
To rzeczywiście bardzo dobra cena. A brakujące belki to można zrobić z drewnianych listewek modelarskich. Kilka minut roboty no może trochę więcej. To nic w porównaniu z korzyścią cenową.
 

Podobne wątki