• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

PLANY makiet modułowych i stacjonarnych

Konrad 0

Moderator Skala 0 (1:43.5)
Zespół forum
Reakcje
294 0 0
#1
Wszyskie rysunki pochodzą ze stron niemieckich :
 

Załączniki

Ostatnio edytowane:
OP
OP
Konrad 0

Konrad 0

Moderator Skala 0 (1:43.5)
Zespół forum
Reakcje
294 0 0
#2
Temat poświęcony projektom oraz prezentacji modułów i ich układów na różnych imprezach. W temacie zamieszczamy schematy układów makietowych i rysunki samych stacji…

Oto kilka przykładów układów makietowych :

I jeszcze znalazłem plik w standardzie AutoCAD.dwg z planami wszystkich stacji…!!!
Można znaleźć wiele gotowych projektów...
 

Załączniki

Ostatnio modyfikowane przez moderatora:
OP
OP
Konrad 0

Konrad 0

Moderator Skala 0 (1:43.5)
Zespół forum
Reakcje
294 0 0
#4
Ciekawy plan holenderskiego kolegi Jana i zdjęcie z jego makiety

2009-12-18-02-Sporenplan.jpg

jan1.jpg
 
Ostatnio edytowane:
OP
OP
Konrad 0

Konrad 0

Moderator Skala 0 (1:43.5)
Zespół forum
Reakcje
294 0 0
#5
Znalazłem dwa ciekawe rozwiązania, jedno do małego pomieszczenia rzędu 6 x 3 m, a drugie jako ciekawostka z obrotnicą kątową krótkich składów pociągów :

0bmiso93cmvis913825zh.jpg
DSFY.jpg
 
Reakcje
1.469 12 6
#6
6x3m to pomieszczenie wcale nie jest takie małe. Chciałbym mieć osobiście taki mały pokoik tylko dla siebie.Ja będę się musiał zmieścić na powierzchni 3x 1,5m, czyli 4 razy mniejszej.
 
OP
OP
Konrad 0

Konrad 0

Moderator Skala 0 (1:43.5)
Zespół forum
Reakcje
294 0 0
#7
Znalazłem ciekawy plan zagospodarowania jednego z niemieckich strychów. Na uwagę zasługuje geometria łuków, nie są to zwykłe łuki, ale z przesadnym łukiem przejściowym, co daje dużo lepszy efekt wizualny niż normalny "pełny" łuk.
image.jpg
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Planuję / Elementy do budowy makiet 1

Podobne wątki