• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja PKS Marbes

marbes

Aktywny użytkownik
Reakcje
375 1 0
#1
Witam, w tym wątku chciałbym pochwalić się swoimi modelami, które samodzielnie montuje lub przemalowywuję. Scenerii do zdjęć niestety nie posiadam, słowa krytyki przyjmę na klatę ;)
 
OP
OP
marbes

marbes

Aktywny użytkownik
Reakcje
375 1 0
#8
Dzięki wszystkim za pozytywne komentarze, prezentowane modele są moimi pierwszymi modelami które malowałem aerografem i się na nich uczyłem. Widzę że Tatra balastowa się spodobała wiec dziś przedstawiam do niej dodatek.
 
OP
OP
marbes

marbes

Aktywny użytkownik
Reakcje
375 1 0
#9
Model nr. 3
Marka: Przyczepa P20
Producent: SDV Model
DSCN5030.JPG DSCN5031.JPG DSCN5033.JPG DSCN5034.JPG
Model malowany i spatynowany (pierwsza próba z pastelami). Model jest ze starego wypustu i sam plastik to tragedia, bardzo się łuszczył ale jakoś to poszło ;)
 

Slavi

Znany użytkownik
Reakcje
2.685 4 0
#18
Cześć. Bardzo fajne wejście. Jak dla mnie zdecydowanie Tatra balastowa. W połączeniu z przyczepą jest jeszcze lepiej! Dobre zdjęcia i czekamy na więcej. :)
 
OP
OP
marbes

marbes

Aktywny użytkownik
Reakcje
375 1 0
#19
Model nr. 4
Marka: UAZ 452
Producent SDV Model
DSCN5021.JPG DSCN5022.JPG DSCN5023.JPG DSCN5024.JPG
Model został przerobiony z busa na towos i został zdemobilizowany ;) Niby takie małe coś ale fajnie się go robiło. Model wykonany z "normalnego" plastiku, mało pracy przygotowawczej przy nim było.
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
J
Samochody ciężarowe 5
Samochody ciężarowe 99

Podobne wątki